• Kotły DEFRO - nowoczesny sposób na ogrzewanie pomieszczeń
  Kotły DEFRO - nowoczesny sposób na ogrzewanie pomieszczeń
  1 Wyświetleń Polubień

  Wybierając z naszej oferty sklepowej kotły DEFRO – nowoczesny sposób na ogrzewanie pomieszczeń, otrzymujesz wysokiej jakości produkt, spełniający wymagania 5 klasy (normy ekologiczne) i Ecodesing. To niezawodne rozwiązanie bezpieczne dla ludzi i środowiska.

  Czytaj więcej
 • Kilka słów o zaworach spustowych - korki
  Kilka słów o zaworach spustowych - korki
  18 Wyświetleń Polubień

  Urządzenie łazienki nie ogranicza się jedynie do wyboru wanny, szafek, umywalki czy baterii łazienkowych. Wykończenie tego pomieszczenia obejmuje o wiele większy zakres sprzętów, niż początkowo nam się wydaje. Wszystko po to, by łazienka była funkcjonalna i kompletna, a także cieszyła oko. Wydawałoby się, że najmniej istotnym elementem, na który zwraca się uwagę, są zawory spustowe. Nic jednak bardziej mylnego. To bez nich umywalka czy wanna nie będą spełniały swojej funkcji....

  Czytaj więcej
 • Baterie w Twoim domu – piękne, wydajne i oszczędzające wodę!
  Baterie w Twoim domu – piękne, wydajne i oszczędzające wodę!
  24 Wyświetleń Polubień

  Niejednokrotnie podkreślaliśmy, że baterie łazienkowe oraz baterie kuchenne są niezwykle ważnym elementem, który nadaje pomieszczeniu wygląd, jest dopełnieniem całości oraz podkreśla charakter łazienki, czy kuchni. Coraz częściej bateria do łazienki i bateria do kuchni odgrywają ogromną rolę w dekoracji wnętrza i jest to jeden z najważniejszych wyborów, z jakim przychodzi się mierzyć podczas urządzania swojej wymarzonej łazienki, czy też kuchni.

  Czytaj więcej
 • Naczynia przeponowe – urządzenie niezbędne w każdej instalacji
  Naczynia przeponowe – urządzenie niezbędne w każdej instalacji
  23 Wyświetleń Polubień

  Naczynia przeponowe to urządzenia w zasadzie niezbędne w każdej instalacji grzewczej, chłodniczej, solarnej czy wody użytkowej. We współpracy z innymi urządzeniami pełni kilka bardzo ważnych funkcji i odpowiada za bezpieczeństwo systemu oraz stabilizację ciśnienia, co zapewnia nam spokój ducha i sprawność instalacji. Naczynie wzbiorcze umożliwia przejęcie zwiększonej objętości wody podczas jej podgrzewania. W przypadku braku montażu naczynia Ferro, ciśnienie w instalacji może...

  Czytaj więcej
 • Jak wybrać idealną baterię do łazienki?
  Jak wybrać idealną baterię do łazienki?
  21 Wyświetleń Polubień

  Wybór baterii łazienkowych jest nieodłącznym elementem urządzania łazienki. To ona subtelnie dodaje charakteru całości, podkreśli osobowość człowieka i będzie nam służyła długie lata. Obecnie wszystko się zmieniło i ten element łazienki nie jest traktowany „po macoszemu”. Coraz częściej bateria łazienkowa spełnia ogromną rolę w dekoracji wnętrza, dlatego jest to jeden z najważniejszych wyborów, z jakim przychodzi się mierzyć człowiekowi podczas urządzania łazienki.

  Czytaj więcej
 • Pompy CO i CWU – wszystko co musisz wiedzieć.
  Pompy CO i CWU – wszystko co musisz wiedzieć.
  35 Wyświetleń Polubień

  Nie ma co ukrywać, że jednym z najważniejszych aspektów w każdym domu czy mieszkaniu jest ogrzewanie budynku oraz wody użytkowej. Dlatego też istotnym elementem każdej instalacji jest pompa cyrkulacyjna CWO oraz pompa obiegowa CO. Warto wiedzieć, czym różnią się między sobą poszczególne urządzenia, w jaki sposób działają oraz jakie jest ich główne przeznaczenie.

  Czytaj więcej
 • Akcesoria łazienkowe – jak wybrać odpowiednie?
  Akcesoria łazienkowe – jak wybrać odpowiednie?
  31 Wyświetleń Polubień

  Akcesoria łazienkowe są nieodłącznym elementem każdej łazienki. Chodzi o grupę przedmiotów, które pozwalają na to, by łazienka stała się miejscem w pełni komfortowym, wygodnym i przy tym fantastycznie wyglądającym. Obecnie na rynku mamy wprost olbrzymi wybór przedmiotów codziennego użytku, które umilą nam łazienkowe wnętrze.

  Czytaj więcej
Showing 1 to 7 of 7 (1 Page)
Blog navigation
Newsletter
Copyright © 2018 - 2019 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.