• Czyszczenie grzejników łazienkowych - kilka ważnych podpowiedzi
  Czyszczenie grzejników łazienkowych - kilka ważnych podpowiedzi
  6 Wyświetleń Polubień

  Grzejniki łazienkowe kupujemy zwykle z myślą o ich walorach użytkowych: "najważniejsze, aby skutecznie ogrzewały pomieszczenie, a w razie potrzeby posłużyły jako wieszak na ręczniki lub mokre pranie". Jednak w stylowej łazience znaczenie mają detale – grzejniki łazienkowe, choć przede wszystkim funkcjonalne, powinny pasować do wystroju i być zadbane. Z tego powodu wiele dostępnych modeli cechuje ciekawy design - są zaprojektowane jako użytkowe, ale i piękne elementy wyposażenia łazienki.

  Czytaj więcej
 • Wyposażenie łazienki dla osób z niepełnosprawnościami
  Wyposażenie łazienki dla osób z niepełnosprawnościami
  14 Wyświetleń Polubień

  Codzienne czynności, które dla osób bez problemów z przemieszczaniem się nie stanowią problemu, często okazują się wyzwaniem dla osób z niepełnosprawnościami. Do swojej dyspozycji mają one jednak wiele rozwiązań, które pozwalają im na większą samodzielność i niezależność. Odpowiednio wyposażona łazienka to w tym przypadku konieczność, aby osoby z niepełnosprawnościami, ograniczeniami ruchu oraz starsze mogły wygodnie i bezpiecznie zadbać o higienę.

  Czytaj więcej
 • Automatyczny korek do umywalki - zamontuj go sprawnie
  Automatyczny korek do umywalki - zamontuj go sprawnie
  27 Wyświetleń Polubień

  Automatyczny korek w łazienkowej umywalce to rozwiązanie, na które konsumenci decydują się coraz częściej. Estetyczny wygląd, funkcjonalność i wręcz dziecinna łatwość obsługi sprawiają, że cieszy się coraz większą popularnością. Wystarczy bowiem jeden ruch, aby zablokować odpływ wody i kolejny –  aby usunąć z ją z umywalki. Proste? Banalne!

  Czytaj więcej
 • Jak dobrać korek do umywalki?
  Jak dobrać korek do umywalki?
  33 Wyświetleń Polubień

  O funkcjonalności wnętrza często przesądzają szczegóły – drobne elementy nie są mniej ważne niż podstawowe elementy wyposażenia i wykończenia (do wyboru których przykładamy tak dużą wagę). Do takich detali należy korek umywalkowy. Dostępne modele różnią się nie tylko kolorem i materiałem, z którego zostały wykonane, ale również jakością i typem. Jaki korek do umywalki w łazience wybrać?

  Czytaj więcej
 • Jak działają kotły na pellet?
  Jak działają kotły na pellet?
  33 Wyświetleń Polubień

  Ogrzewanie domu powinno być skuteczne i ekonomiczne. Coraz więcej osób zwraca jednak uwagę również na aspekt ekologiczny i wybiera rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska. Kocioł na pellet to popularny rodzaj ogrzewania wykorzystującego biomasę. Jest dobry dla natury i jednocześnie wygodny w użytkowaniu.

  Czytaj więcej
 • Baterie natryskowe Ferro - czym się wyróżniają?
  Baterie natryskowe Ferro - czym się wyróżniają?
  42 Wyświetleń Polubień

  Doświadczenie i innowacja – polska firma Ferro to jeden z czołowych producentów armatury w Europie Wschodniej oraz Środkowej. Dbałość o każdy detal i wysoką jakość sprawia, że produkty Ferro obecne są w coraz większej liczbie wnętrz. Armatura polskiej marki łączy w sobie wyjątkowy design oraz funkcjonalność.

  Czytaj więcej
 • Jakie wieszaki łazienkowe wybrać?
  Jakie wieszaki łazienkowe wybrać?
  46 Wyświetleń Polubień

  Być może nie spędzamy w łazience tyle czasu, ile spędzamy w salonie czy sypialni, jednak korzystamy z niej codziennie. Ze względu na regularność użytkowania, wyposażenie tego wnętrza powinno być solidne i praktyczne. Elementami, na które nie warto się decydować bez analizy wspomnianej wytrzymałości są wieszaki. To właśnie im poświęcamy niniejszy artykuł.

  Czytaj więcej
 • Jak zamontować baterię kuchenną?
  Jak zamontować baterię kuchenną?
  46 Wyświetleń Polubień

  Choć w domowych kuchniach coraz bardziej popularne są zmywarki, to wciąż trudno wyobrazić sobie to pomieszczenie bez zlewozmywaka. Dostęp do bieżącej wody w kuchni jest niezbędny! Podawanie przykładów takich jak mycie warzyw i owoców czy wlanie wody do czajnika to oczywistość, o której wspominamy wyłącznie po to, żeby pokazać, jak niezbędnym w kuchni jest dobry kran.

  Czytaj więcej
Showing 1 to 8 of 45 (6 Pages)
Blog navigation
Newsletter
Copyright © 2018 - 2021 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.