• Bateria kuchenna - dopasuj praktyczną baterię do swojej kuchni
  Bateria kuchenna - dopasuj praktyczną baterię do swojej kuchni
  26 Wyświetleń Polubień

  Wybór armatury kuchennej powinien być dokładnie przemyślany. Warto inwestować w takie produkty, jak dobra bateria kuchenna – dopasuj praktyczną bakterię do swojej kuchni - tylko wówczas będziesz miał pewność, że to produkt, który idealnie spełni swoją rolę. 

  Czytaj więcej
 • Stacje uzdatniania wody - twarda woda w Twoim domu?
  Stacje uzdatniania wody - twarda woda w Twoim domu?
  43 Wyświetleń Polubień

  Jeśli zdecydujesz się na zakup takiego urządzenia, jak stacje uzdatniania wody – twarda woda w Twoim domu, może przestać już być powodem Twoich wielu problemów. Proces uzdatniania wody przedłuża żywotność posiadanej armatury czy sprzętu AGD. Rozwiązanie to, korzystnie wpływa także na wygląd skóry, włosów i paznokci.

  Czytaj więcej
 • Zlewozmywak - jaki dobrać do swojej kuchni?
  Zlewozmywak - jaki dobrać do swojej kuchni?
  61 Wyświetleń Polubień

  Wiele osób wpisuje w wyszukiwarki internetowe hasło – zlewozmywak – jaki dobrać do swojej kuchni? To wyroby, które różnią się od siebie kształtem, wielkością czy materiałami, z których zostały wykonane. Wybór odpowiedniego zlewozmywaka gwarantuje jego funkcjonalność oraz możliwość używania przez długi czas.

  Czytaj więcej
 • Bateria elastyczna Zumba – nowość na polskim rynku !
  Bateria elastyczna Zumba – nowość na polskim rynku !
  113 Wyświetleń Polubień

  Jeśli szukasz oryginalnego elementu, który wyróżni Twoją kuchnię i przykuje uwagę gości, to bateria elastyczna Zumba – nowość na polskim rynku, jest tym, czego potrzebujesz. To nowatorskie rozwiązanie, które jest jednocześnie niezwykle estetyczne i bardzo funkcjonalne.

  Czytaj więcej
 • Salus Controls – efektywne sterowanie systemem ogrzewania
  Salus Controls – efektywne sterowanie systemem ogrzewania
  106 Wyświetleń Polubień

  Ceniona przez klientów z całej Europy marka Salus Controls – efektywne sterowanie systemem ogrzewania, proponuje szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym można kontrolować wysokość temperatury w każdym budynku.

  Czytaj więcej
 • Kotły DEFRO - nowoczesny sposób na ogrzewanie pomieszczeń
  Kotły DEFRO - nowoczesny sposób na ogrzewanie pomieszczeń
  83 Wyświetleń Polubień

  Wybierając z naszej oferty sklepowej kotły DEFRO – nowoczesny sposób na ogrzewanie pomieszczeń, otrzymujesz wysokiej jakości produkt, spełniający wymagania 5 klasy (normy ekologiczne) i Ecodesing. To niezawodne rozwiązanie bezpieczne dla ludzi i środowiska.

  Czytaj więcej
 • Idzie zima – zadbaj o ciepło i bezpieczeństwo w swoim domu!
  Idzie zima – zadbaj o ciepło i bezpieczeństwo w swoim domu!
  77 Wyświetleń Polubień

  Nieuchronnie zbliża się okres zimowy, a więc i grzewczy. Warto zadbać o to, by w naszym domu było ciepło i jednocześnie bezpiecznie. Dlatego też w tym wpisie zajmiemy się odpowiednim przygotowaniem do okresu grzewczego. Jak wiadomo cały system nie będzie działał sprawnie, jeśli poszczególne elementy nie będą wysokiej jakości.

  Czytaj więcej
 • Kilka słów o zaworach spustowych - korki
  Kilka słów o zaworach spustowych - korki
  99 Wyświetleń Polubień

  Urządzenie łazienki nie ogranicza się jedynie do wyboru wanny, szafek, umywalki czy baterii łazienkowych. Wykończenie tego pomieszczenia obejmuje o wiele większy zakres sprzętów, niż początkowo nam się wydaje. Wszystko po to, by łazienka była funkcjonalna i kompletna, a także cieszyła oko. Wydawałoby się, że najmniej istotnym elementem, na który zwraca się uwagę, są zawory spustowe. Nic jednak bardziej mylnego. To bez nich umywalka czy wanna nie będą spełniały swojej funkcji....

  Czytaj więcej
Showing 1 to 8 of 13 (2 Pages)
Blog navigation
Newsletter
Copyright © 2018 - 2020 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.