• Stelaż podtynkowy - co warto wiedzieć przed rozpoczęciem montażu?
  Stelaż podtynkowy - co warto wiedzieć przed rozpoczęciem montażu?
  170 Wyświetleń Polubień

  Elementy montażowe i instalacyjne łazienkowej ceramiki i armatury nie prezentują się estetycznie. Widoczne przewody, spłuczki, rurki i odpływy trudno uznać za ozdobę. Możemy jednak je ukryć.

  Czytaj więcej
 • Czyszczenie odpływu prysznicowego - instrukcja krok po kroku
  Czyszczenie odpływu prysznicowego - instrukcja krok po kroku
  563 Wyświetleń Polubień

  W projekcie nowoczesnej łazienki stawiamy na rozwiązania, które dobrze wyglądają, a jednocześnie są funkcjonalne – proste w obsłudze i utrzymaniu w czystości. To dlatego we współczesnych łazienkach klasyczny brodzik prysznicowy coraz częściej zastępuje kabina walk-in.

  Czytaj więcej
 • Jak obliczyć zużycie paliwa w kotłach na pellet?
  Jak obliczyć zużycie paliwa w kotłach na pellet?
  479 Wyświetleń Polubień

  Pellet to innowacyjny rodzaj paliwa, który zdobywa wielu zwolenników. Cechuje się wysoką kalorycznością oraz wartością opałową. Co ważne - ma bardzo niską zawartość siarki oraz popiołu i emituje niewielkie ilości spalin – to dobre rozwiązanie dla użytkowników, którzy cenią sobie „czystą” obsługę pieca.

  Czytaj więcej
 • Czyszczenie grzejników łazienkowych - kilka ważnych podpowiedzi
  Czyszczenie grzejników łazienkowych - kilka ważnych podpowiedzi
  758 Wyświetleń Polubień

  Grzejniki łazienkowe kupujemy zwykle z myślą o ich walorach użytkowych: "najważniejsze, aby skutecznie ogrzewały pomieszczenie, a w razie potrzeby posłużyły jako wieszak na ręczniki lub mokre pranie". Jednak w stylowej łazience znaczenie mają detale – grzejniki łazienkowe, choć przede wszystkim funkcjonalne, powinny pasować do wystroju i być zadbane. Z tego powodu wiele dostępnych modeli cechuje ciekawy design - są zaprojektowane jako użytkowe, ale i piękne elementy wyposażenia łazienki.

  Czytaj więcej
 • Wyposażenie łazienki dla osób z niepełnosprawnościami
  Wyposażenie łazienki dla osób z niepełnosprawnościami
  155 Wyświetleń Polubień

  Codzienne czynności, które dla osób bez problemów z przemieszczaniem się nie stanowią problemu, często okazują się wyzwaniem dla osób z niepełnosprawnościami. Do swojej dyspozycji mają one jednak wiele rozwiązań, które pozwalają im na większą samodzielność i niezależność. Odpowiednio wyposażona łazienka to w tym przypadku konieczność, aby osoby z niepełnosprawnościami, ograniczeniami ruchu oraz starsze mogły wygodnie i bezpiecznie zadbać o higienę.

  Czytaj więcej
 • Automatyczny korek do umywalki - zamontuj go sprawnie
  Automatyczny korek do umywalki - zamontuj go sprawnie
  346 Wyświetleń Polubień

  Automatyczny korek w łazienkowej umywalce to rozwiązanie, na które konsumenci decydują się coraz częściej. Estetyczny wygląd, funkcjonalność i wręcz dziecinna łatwość obsługi sprawiają, że cieszy się coraz większą popularnością. Wystarczy bowiem jeden ruch, aby zablokować odpływ wody i kolejny –  aby usunąć z ją z umywalki. Proste? Banalne!

  Czytaj więcej
 • Jak dobrać korek do umywalki?
  Jak dobrać korek do umywalki?
  988 Wyświetleń Polubień

  O funkcjonalności wnętrza często przesądzają szczegóły – drobne elementy nie są mniej ważne niż podstawowe elementy wyposażenia i wykończenia (do wyboru których przykładamy tak dużą wagę). Do takich detali należy korek umywalkowy. Dostępne modele różnią się nie tylko kolorem i materiałem, z którego zostały wykonane, ale również jakością i typem. Jaki korek do umywalki w łazience wybrać?

  Czytaj więcej
 • Jak działają kotły na pellet?
  Jak działają kotły na pellet?
  185 Wyświetleń Polubień

  Ogrzewanie domu powinno być skuteczne i ekonomiczne. Coraz więcej osób zwraca jednak uwagę również na aspekt ekologiczny i wybiera rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska. Kocioł na pellet to popularny rodzaj ogrzewania wykorzystującego biomasę. Jest dobry dla natury i jednocześnie wygodny w użytkowaniu.

  Czytaj więcej
Showing 1 to 8 of 48 (6 Pages)
Blog navigation
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.