• Baterie natryskowe Ferro - czym się wyróżniają?
  Baterie natryskowe Ferro - czym się wyróżniają?
  8 Wyświetleń Polubień

  Doświadczenie i innowacja – polska firma Ferro to jeden z czołowych producentów armatury w Europie Wschodniej oraz Środkowej. Dbałość o każdy detal i wysoką jakość sprawia, że produkty Ferro obecne są w coraz większej liczbie wnętrz. Armatura polskiej marki łączy w sobie wyjątkowy design oraz funkcjonalność.

  Czytaj więcej
 • Jakie wieszaki łazienkowe wybrać?
  Jakie wieszaki łazienkowe wybrać?
  12 Wyświetleń Polubień

  Być może nie spędzamy w łazience tyle czasu, ile spędzamy w salonie czy sypialni, jednak korzystamy z niej codziennie. Ze względu na regularność użytkowania, wyposażenie tego wnętrza powinno być solidne i praktyczne. Elementami, na które nie warto się decydować bez analizy wspomnianej wytrzymałości są wieszaki. To właśnie im poświęcamy niniejszy artykuł.

  Czytaj więcej
 • Jak zamontować baterię kuchenną?
  Jak zamontować baterię kuchenną?
  12 Wyświetleń Polubień

  Choć w domowych kuchniach coraz bardziej popularne są zmywarki, to wciąż trudno wyobrazić sobie to pomieszczenie bez zlewozmywaka. Dostęp do bieżącej wody w kuchni jest niezbędny! Podawanie przykładów takich jak mycie warzyw i owoców czy wlanie wody do czajnika to oczywistość, o której wspominamy wyłącznie po to, żeby pokazać, jak niezbędnym w kuchni jest dobry kran.

  Czytaj więcej
 • Akcesoria łazienkowe dla osób starszych - co doradzić seniorom?
  Akcesoria łazienkowe dla osób starszych - co doradzić seniorom?
  16 Wyświetleń Polubień

  Choć nie myślimy o tym na co dzień, korzystanie z łazienki może być wyzwaniem. Mokre i śliskie powierzchnie nie są wygodne i bezpieczne szczególnie dla seniorów. Polane wodą kafelki, wanny lub prysznice to przeszkoda, którą niejednokrotnie trudno pokonać samodzielnie, a "zwykła" kąpiel zakończyć się może wyjątkowo groźnie. Jak zabezpieczyć naszych bliskich przed upadkiem? Mogą w tym pomóc odpowiednie akcesoria łazienkowe.

  Czytaj więcej
 • Kotły na pellet do małych kotłowni - na co zwrócić uwagę przy wyborze?
  Kotły na pellet do małych kotłowni - na co zwrócić uwagę przy wyborze?
  53 Wyświetleń Polubień

  Ogrzewania może być jednocześnie skuteczne, komfortowe i przyjazne dla środowiska! Rozwiązaniem są kotły na biomasę zasilane paliwem, które jest bardziej ekologiczne od konwencjonalnych źródeł energii. Biomasa to między innymi biogaz, drzewne odpady, etanol lub metanol. Popularnym rodzajem biomasy w formie stałej jest pellet – to właśnie jemu poświęcimy dzisiejszy artykuł.

  Czytaj więcej
 • Bateria termostatyczna wannowa - dlaczego warto zamontować ją w łazience?
  Bateria termostatyczna wannowa - dlaczego warto zamontować ją w łazience?
  22 Wyświetleń Polubień

  Domowe SPA, miejsce, gdzie choć na chwilę uspokoją się myśli, przestrzeń, w której w końcu można pobyć w samotności, słowem: łazienka. Komfort zapewni Wam w niej cisza, wystrój i odpowiednia temperatura. O ile o pierwsze dwa zatroszczyć musicie się sami, o tyle z ostatnim z chęcią Wam pomożemy.

  Czytaj więcej
 • Bateria kuchenna z elastyczną wylewką - jaką wybrać?
  Bateria kuchenna z elastyczną wylewką - jaką wybrać?
  41 Wyświetleń Polubień

  Spośród licznych urządzeń i akcesoriów ułatwiających pracę w kuchni, wybieramy te, które łączą w sobie design i funkcjonalność. Czasy, w których przygotowywanie posiłków było żmudnym procesem, już dawno za nami. 

  Czytaj więcej
 • Grzejniki łazienkowe - które wybrać?
  Grzejniki łazienkowe - które wybrać?
  63 Wyświetleń Polubień

  Zbliża się sezon grzewczy, dlatego temat ogrzewania i grzejników jest niezwykle ważny. Gdy na zewnątrz zrobi się chłodno i nieprzyjemnie, więcej czasu spędzamy w domu. 

  Czytaj więcej
Showing 1 to 8 of 40 (5 Pages)
Blog navigation
Newsletter
Copyright © 2018 - 2021 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.