O NAS 


Nasza ciesząca się renomą firma istnieje od 1993 roku. Swoją siedzibę mamy w Krakowie, gdzie można zaopatrzyć się w naszej hurtowni w oryginalne akcesoria, zaliczane do techniki grzewczej czy sanitarnej. W 2018 roku otworzyliśmy również nowoczesny sklep internetowy, dzięki czemu udało się nam dotrzeć do większej ilości klientów.

Od początku prowadzenia naszej działalności przyświeca nam jedna, cenna idea: Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów detalicznych i hurtowych, prowadzimy sprawnie działający e- sklep, który umożliwia wyposażenia każdego budynku w niezbędne urządzenia z branży techniki grzewczej i sanitarnej. W dążeniu do świadczenia usług na najwyższym poziomie, podejmujemy mnóstwo wyzwań, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas ogromną satysfakcją i siłą napędową do dalszych działań! Od wielu lat obsługujemy klientów hurtowych, detalicznych, jak również wyposażamy sklepy branżowe w całej Polsce południowej.

Za cel stawiamy sobie kompleksowość oraz terminowość dostaw, wysoki poziom sprzedaży, a także budowę trwałych relacji z klientami stacjonarnymi i internetowymi. Stabilną pozycję na rynku zawdzięczamy kompleksowym usługom, które polegają na sprzedaży nowoczesnej armatury sanitarnej i grzewczej oraz dostarczaniu urządzeń służących do wyposażenia łazienek i pomieszczeń kuchennych. W szczególności ważny jest dla nas kontakt z klientem, który pozwala nam na nieustanny rozwój i poszerzanie zakresu świadczonych usług. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, jak również budujemy trwałe relacje z kontrahentami w oparciu o transparentne zasady. Z każdym dostawcą nawiązujemy owocną współpracę, co przekłada się na szybką oraz bezproblemową obsługę każdego klienta. Rozwój naszej firmy opiera się na wykwalifikowanej i zaangażowanej w działania kadrze pracowników, która podnosi swoje kompetencje poprzez cykliczny udział w szkoleniach - zarówno tych sprzedażowych, jak i produktowych. Wyróżnia nas uczciwość, sumienność i profesjonalizm. Podjęte wyzwania oraz codzienna praca z klientem dają nam ogromną satysfakcję, co przekłada się na najwyższą jakość świadczących przez nas usług.

Zaufaj nam, jak tysiące innych klientów i skorzystaj z naszych ciekawych ofert!


KOMUNIKAT RODO

(o przetwarzaniu danych osobowych)

Uprzejmie informujemy, iż przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorcę Mateusza Twardosz, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą MATT REMAY GROUP Mateusz Twardosz zs. Jana Heweliusza 1, 30-726 Kraków, woj. małopolskie, NIP:6793020519, REGON:122975023 (Administratora) odbywa się zgodnie z prawem polskim, Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  dnia 27 kwietnia 2016r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i Polityką bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych (wraz z Instrukcją zarządzania systemem informatycznym). Osoba, której dane dotyczą ma zagwarantowane prawa do: dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przenoszenia danych,  do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych RP), do niepodlegania profilowaniu.Przetwarzanie na potrzeby Administratora wymaga jednoznacznej i dobrowolnej zgody osoby, której dane dotyczą, lub wynika z potrzeby wykonania zawartych umów cywilnoprawnych, lub wynika z prawnie uzasadnionego interesu w przypadku działań marketingowych. Administrator nie przekazuje danych osobowych bez jednoznacznej zgody osób, których dane dotyczą lub umocowania w przepisie prawa oraz wyłącznie na podstawie pisemnej umowy powierzenia przetwarzania, w celu zewnętrznej obsługi księgowej. W związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, Administrator przetwarza dane osobowe współpracowników, dostawców oraz Kupujących. Przetwarzanie trwa do wykonania i rozliczenia transakcji, lub do upływu terminów związanych z ewidencjonowaniem, rachunkowością, wypełnienia obowiązków strony umów cywilnoprawnych, do zmiany celu przetwarzania. Administrator może przetwarzać dane osobowe także w celu dochodzenia roszczeń i rozpatrywania reklamacji. Administrator  pozyskuje dane osobowe bezpośrednio od osoby, której dane dotyczą. Podanie danych osobowych jest wymagane celem złożenia i realizacji zamówienia oraz całkowicie dobrowolne w celu marketingu działalności Administratora. W przypadku działalności marketingowej Administratora może on stosować zewnętrzne narzędzia statystyczne i profilujące, oferowane przez: Google LLC i Facebook Inc. Kontakt drogą elektroniczną z Administratorem: biuro@hurtowniainstalatora.pl


Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.