Oferujemy wyroby kuchenne i artykuły wyposażenia wnętrz. W ofercie posiadamy zlewozmywaki kuchenne i armaturę kuchenną. Możemy zaproponować zlewozmywaki kuchenne granitowe lub ze stali nierdzewnej, a także baterie kuchenne zlewozmywakowe stojące, baterie kuchenne zlewozmywakowe ścienne, jak również baterie kuchenne zlewozmywakowe z wyciąganą wylewką do kuchni. 

W tym zakresie współpracujemy z największymi producentami, którzy specjalizują się w produkcji tego rodzaju sprzętu kuchennego i innych elementów wyposażenia kuchni takimi jak Ferro, Honeywell, Viega, Flamco, Gorgiel, Armatura, Afriso, Herz, Salus, Euroster, Kospel, Elektromet, De Dietrich, Galmet, Reflex, Fondital oraz wielu innych mniej znanych producentów krajowych i zagranicznych.

Zlewozmywaki i baterie możemy dopasować pod względem liczby komór, szerokości szafki, kolorystyki, a także sposobu montażu. Wyróżniamy zlewozmywaki montowane między innymi pod blatem, zlewozmywaki nakładane, podwieszane, czy wpuszczane na równo z blatem. Każdy może wybrać odpowiedni i dopasować do wnętrza swojej kuchni.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z zgodnie z europejskimi wymaganiami jakości, potwierdzone są certyfikatami.

Kuchnia

W naszym asortymencie mogą znaleźć Państwo szeroką gamę zlewozmywaków kuchennych: granitowych i ze stali nierdzewnej, baterie kuchenne, zlewozmywakowe stojące, ścienne i z wyciąganą wylewką do kuchni. W tym zakresie współpracujemy z największymi producentami, którzy specjalizują się w produkcji tego rodzaju sprzętu kuchennego i innych elementów wyposażenia kuchni.

Zlewozmywaki i baterie kuchenne mogą dopasować Państwo pod względem liczby komór, szerokości szafki, kolorystyki, sposobu montażu – między innymi pod blatem, jako nakładany, podwieszany, wpuszczany na równo z blatem, wpuszczany w blat, a także położenia – z komorą prawą, lewą lub jako odwracalny.

Dostępne u nas produkty mogą być idealnym dopełnieniem zarówno kuchni urządzonej w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym – są dostępne nie tylko w standardowym kolorze alumetalik, ale również granitowy. Wystarczy tylko określić swoje wymagania i oznaczyć je na liście, by znaleźć odpowiednie modele.

Pokazuje 1 - 15 z 103 elementów

Nasz asortyment wyrobów kuchennych i elementów jej wyposażenia obejmuje szeroki wybór zlewozmywaków kuchennych oraz armaturę kuchenną. W ofercie posiadamy zlewozmywaki kuchenne granitowe, zlewozmywaki ze stali nierdzewnej, baterie kuchenne zlewozmywakowe stojące, baterie kuchenne zlewozmywakowe ścienne, jak również baterie kuchenne zlewozmywakowe z wyciąganą wylewką do kuchni. 

W tym zakresie współpracujemy z największymi producentami, którzy specjalizują się w produkcji tego rodzaju sprzętu kuchennego i innych elementów wyposażenia kuchni takimi jak Ferro, Honeywell, Viega, Flamco, Gorgiel, Armatura, Afriso, Herz, Salus, Euroster, Kospel, Elektromet, De Dietrich, Galmet, Reflex, Fondital oraz wielu innych mniej znanych producentów krajowych i zagranicznych. W zależności od potrzeb i wielkości kuchni zarówno zlewozmywaki jak i baterie kuchenne mogą dopasować Państwo pod względem liczby komór, szerokości szafki, kolorystyki, a także sposobu montażu. Jeśli zaś chodzi o sposób ich montażu to wyróżniamy zlewozmywaki montowane między innymi pod blatem, zlewozmywaki nakładane, zlewozmywaki podwieszane, zlewozmywaki wpuszczane na równo z blatem. Możemy także wybrać zlewozmywak wpuszczany w blat, a także w zależności od położenia – z komorą prawą, lewą lub jako odwracalny. Duży wybór zlewozmywaków sprawia, iż można je dopasować do wnętrza każdej kuchni.

W ofercie posiadamy zarówno produkty stanowiące uzupełnienie już urządzonej kuchni, czy to w stylu klasyczym czy nowoczesnym, ale także posiadamy kompleksową ofertę dla tych osób które są dopiero na etapie aranżacji i wyposażania swojej nowej kuchni. Wszystkie nasze produkty wykonane są z zgodnie z europejskimi wymaganiami jakości, potwierdzone są certyfikatami. Rozważając zakup wyposażenia dla kuchni, z pewnością warto zwrócić uwagę na oferowane zlewy kuchenne, gdyż spełniają one najwyższe jakościowe standardy. Zapraszamy na zakupy.

Newsletter
Copyright © 2018 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.