Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Baterie zlewozmywakowe stojące

Odpowiednio dobrane baterie zlewozmywakowe stojące z naszej oferty handlowej, stanowią bardzo istotny element w każdej kuchni. Kształt oraz rodzaj wylewki ma wpływ na estetykę sanitariatów kuchennych. Oferowane przez nas baterie kuchenne stojące mają bardzo elegancki wygląd, jak również są funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Zamów baterie zlewozmywakowe stojące, które wyróżnia nowoczesny design oraz podwyższona trwałość

Dostępne w naszym e- sklepie baterie kuchenne stojące,  to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, łatwe w obsłudze oraz w utrzymaniu w czystości. W naszej ofercie handlowej znajdziesz baterie zlewozmywakowe stojące różnego typu. Możesz wybrać baterie kuchenne stojące z obrotową wylewką, a także baterie kuchenne stojące z wyciąganą wylewką oraz baterie kuchenne stojące z elastyczną wylewką.

Pokazuje 1 - 36 z 86 elementów

Odpowiednio dobrana bateria stojąca stanowi bardzo istotny detal w kuchni. Od kształtu oraz wylewki baterii zależy spójny wystrój przestrzeni. Wybierając baterie kuchenną należy zwrócić uwagę nie tylko na wygląd ale również na funkcjonalność oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Dostępne w Hurtowni Instalatora baterie to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, łatwe w obsłudze oraz utrzymaniu czystości. W naszej ofercie dostępne są baterie zlewozmywakowe stojące różnego typu: stojące z obrotową wylewką, stojące z wyciąganą wylewką oraz baterie stojące z elastyczną wylewką. 

Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.