Filtruj produkty

Dostępność
Producent
Rodzaj wylewki

Aktywne filtry:

  Baterie zlewozmywakowe stojące

  Odpowiednio dobrane baterie zlewozmywakowe stojące z naszej oferty handlowej, stanowią bardzo istotny element w każdej kuchni. Kształt oraz rodzaj wylewki ma wpływ na estetykę sanitariatów kuchennych. Oferowane przez nas baterie kuchenne stojące mają bardzo elegancki wygląd, jak również są funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

  Zamów baterie zlewozmywakowe stojące, które wyróżnia nowoczesny design oraz podwyższona trwałość

  Dostępne w naszym e- sklepie baterie kuchenne stojące,  to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, łatwe w obsłudze oraz w utrzymaniu w czystości. W naszej ofercie handlowej znajdziesz baterie zlewozmywakowe stojące różnego typu. Możesz wybrać baterie kuchenne stojące z obrotową wylewką, a także baterie kuchenne stojące z wyciąganą wylewką oraz baterie kuchenne stojące z elastyczną wylewką.

  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

  Odpowiednio dobrana bateria stojąca stanowi bardzo istotny detal w kuchni. Od kształtu oraz wylewki baterii zależy spójny wystrój przestrzeni. Wybierając baterie kuchenną należy zwrócić uwagę nie tylko na wygląd ale również na funkcjonalność oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

  Dostępne w Hurtowni Instalatora baterie to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, łatwe w obsłudze oraz utrzymaniu czystości. W naszej ofercie dostępne są baterie zlewozmywakowe stojące różnego typu: stojące z obrotową wylewką, stojące z wyciąganą wylewką oraz baterie stojące z elastyczną wylewką. 

  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2021 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.