Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Filtruj produkty

Aktywne filtry:

  Nasz sklep oferuje wszelkiego rodzaju niezbędne artykuły do łazienek i toalet, jak również dużych pomieszczeń kąpielowych.  Oferujemy Państwu instalacje sanitarne, baterie łazienkowe, stelaże podtynkowe, brodziki, wanny, kabiny prysznicowe, zestawy prysznicowe, natryski, akcesoria łazienkowe.

  Pierwszy wybór to wanna lub prysznic. Wanna z pewnością zapewni komfort i przyjemność płynącą z ciepłej kąpieli, Polecamy wanny akrylowe, żeliwne, stalowe, z dodatkowym siedziskiem czy zagłówkiem, w różnych kształtach i rozmiarach. Gdy jednak wybór padnie na prysznic, to warto pomyśleć o prysznicu wyposażonym w deszczownice która zapewnia efektywną i przyjemną kąpiel. Kolejny etap to wybór brodzika, którego wielkość będzie uzależniona od wielkości pomieszczenia sanitarnego. Brodziki najczęściej są akrylowe, jednak występują też brodziki ceramiczne. Z kolei ubikacje, to wybór między miskami wiszącymi a kompaktami. Kompakty są zdecydowanie tańsze, jednak trudniejsze w utrzymaniu czystości. Miski wiszące są za to bardziej estetyczne i bezawaryjne.

  Umywalki łazienkowe to również istotny element wyposażenia, nie tylko ma wyglądać ładnie ale być też praktyczny i zapewniać wysoki komfort użytkowania. Poza tym warto aby umywalki zgrywały się z meblami łazienkowymi, do których zaliczymy szafki stojące oraz wiszące przeznaczone pod umywalkę, boczne oraz wolnostojące. Również baterie sanitarne stanowią niezbędne wyposażenie wnętrza łazienkowego. Są nieodłącznym elementem umywalki. Najlepsze baterie, to te wyposażone w ceramiczną głowicę oraz perlator, który będzie odpowiadał za poziom oszczędności wody. Zdecydowanie lepsze są baterie wyposażone w jeden uchwyt.

  Oferujemy produkty renomowanych, znanych producentów takich jak Ferro, Honeywell, Viega, Flamco, Gorgiel, Armatura, Afriso, Herz, Salus, Euroster, Kospel, Elektromet, De Dietrich, Galmet, Reflex, Fondital oraz wielu innych.

  Łazienka

  Urządzenie pomieszczenia, jakim jest łazienka, to w dzisiejszych czasach prawdziwe wyzwanie. Często na niewielkiej przestrzeni muszą się zmieścić różne urządzenia sanitarne: wanna albo brodzik, umywalka, muszla WC i bidet. Warto jednak pamiętać, że nawet posiadacz bardzo małej łazienki, nie musi rezygnować z komfortu i wygody.

  Łazienka na miarę Twoich potrzeb, dzięki produktom dostępnym w naszym sklepie!

  Odpowiednio dobrane wyposażenie łazienki sprawi, że miejsce to stanie się komfortowe i funkcjonalne. Nasz sklep oferuje wszelkiego rodzaju niezbędne artykuły do łazienek i toalet, jak również dużych pomieszczeń kąpielowych. W naszym asortymencie znajdziesz: instalacje sanitarne, baterie łazienkowe, stelaże podtynkowe, brodziki, wanny, kabiny prysznicowe, zestawy prysznicowe, natryski, akcesoria łazienkowe. Są to doskonałe produkty znanych, światowych marek.

  Pokazuje 1 - 36 z 3149 elementów

  Łazienka i jej urządzenie stanowi dzisiaj nie lada wyzwanie dla każdego zarówno architekta, projektanta wnętrz czy zwykłego człowieka. Decydując się na jej aranżację warto dobrze wszystko przemyśleć, głównie biorąc pod uwagę to jak jest jej wielkość i położenie. Inaczej bowiem zaaranżujemy dużą przestronną łazienkę, a inaczej gdy jest ona mała i na niewielkiej przestrzeni muszą się zmieścić liczne urządzenia sanitarne.

  Już na etapie wyboru warto się zdecydować czy będzie to wanna czy prysznic. Gdy decydujemy się na wannę, która z pewnością zapewni nam komfort i przyjemność płynącą z ciepłej kąpieli, to warto pamiętać, że takie rozwiązanie nie jest przeznaczone dla wszystkich pomieszczeń, ponieważ zamontowanie wanny zależne jest od wielkości łazienki. Większość mieszkań dysponuje niewielką powierzchnią sanitarną, stąd wciąż większa popularność pryszniców. Podczas wyboru wanny nie bez znaczenia będzie rodzaj materiału, z jakiego została wykonana. Mamy wanny akrylowe, żeliwne, stalowe, z dodatkowym siedziskiem czy zagłówkiem. Wanny ponadto mogą mieć najróżniejsze kształty i rozmiary. Kiedyś były to zazwyczaj wanny prostokątne, a teraz mamy do wyboru wanny owalne, okrągłe, trójkątne czy narożne.

  Jednak gdy nie możemy zainstalować wanny, to pozostaje nam wybór prysznica. Prysznice są bardzo funkcjonale, a przy tym pozwalają na pewną oszczędność wody. Można również zdecydować się na prysznic pozbawiony brodzika, jednak na taki produkt musimy się zdecydować jeszcze na etapie projektowania łazienki, ze względu na specjalne wymagania techniczne, które zadecydują o jego zamontowaniu. Ważnym nie tylko w celach użytkowych ale również aranżacyjnych elementem prysznica będzie także deszczownica. To właśnie od niej w dużej mierze zależy komfort płynący z kąpieli. Prysznice wyposażone w deszczownice o dużej średnicy talerza natryskowego zapewniają efektywną i przyjemną kąpiel. Gdy jednak decydujemy się na tradycyjny prysznic to dodatkowo pamiętajmy o wyborze odpowiedniego brodzika, którego wielkość będzie uzależniona od wielkości pomieszczenia sanitarnego. Najmniejsze brodziki mają wymiary 70x70, jednak z pewnością nie zagwarantują komfortu płynącego z kąpieli. Brodziki najczęściej są akrylowe, białe, jednak możemy również wybrać brodziki ceramiczne, jednak te mają swoją wyższą cenę.

  Duża różnorodność takich urządzeń sanitarnych jak ubikacje, montowane one są na stelażu – miski wiszące, lub kompakty – montowane do podłogi. Kompakty są zdecydowanie tańsze, jednak trudniejsze w utrzymaniu czystości. Ponadto nie prezentują się tak estetycznie, jak miski wiszące, które należą do stabilnych oraz bezawaryjnych urządzeń. Wybór umywalki może dziś przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Jest ich cała masa. Głębokie i dość duże umywalki zapewniają wysoki komfort użytkowania. Wyprodukowane z dobrej jakości ceramiki, nie rysują się oraz długo pozostają nieskazitelnie czyste. Dodatkowo zawsze bez problemu można je dopasować do innych elementów pomieszczenia, takich jak meble łazienkowe do których zaliczymy szafki stojące oraz wiszące przeznaczone pod umywalkę, boczne oraz wolnostojące.

  Do nabycia także w różnych kolorach zestawy meblowe, którymi są: szafka pod umywalkę oraz umywalka. Warto kupować produkty renomowanych, producentów takich jak Ferro, Honeywell, Viega, Flamco, Gorgiel, Armatura, Afriso, Herz, Salus, Euroster, Kospel, Elektromet, De Dietrich, Galmet, Reflex.

  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.