Filtruj produkty

Dostępność

Aktywne filtry:

  Black Friday 2019 - promocje
  Akcesoria łazienkowe są nieodłącznym elementem każdej łazienki. Chodzi o grupę przedmiotów, które pozwalają na to, by łazienka stała się miejscem w pełni komfortowym, wygodnym i przy tym fantastycznie wyglądającym. Wygoda użytkowania łazienki zależy od wielu kwestii. Od rodzaju i jakości armatury i ceramiki, przez ergonomię pomieszczenia, po idealnie dopasowane akcesoria łazienkowe. Spełniają one ważną rolę – nie dość, że mają być funkcjonalne, to jeszcze muszą dopełniać całości i stworzyć przyjemny klimat.

  Podczas wyboru akcesoriów łazienkowych warto zwrócić uwagę na jakość ich wykonania. Możemy zapewnić, że produkty oferowane w naszym sklepie powstawały z dbałością o każdy szczegół, a ich wykonanie jest niezwykle solidne. Akcesoria łazienkowe nadadzą Twojej łazience szyku i elegancji. Powinny też tworzyć z łazienką spójną całość, dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie.

  Akcesoria łazienkowe

  W Hurtowni Instalatora posiadamy niezbędne akcesoria łazienkowe, które pozwolą wyposażyć łazienkę i toaletę oraz uczynić ją w pełni funkcjonalną.

  W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór akcesoriów łazienkowych mocowanych takich jak np. dozowniki mydła, siedziska prysznicowe, poręcze, uchwyty różnego przeznaczenia, które sprawią że prysznic będzie jeszcze bardziej funkcjonalny, kąpiel jeszcze bardziej komfortowa, a wszystkie niezbędne przybory toaletowe znajdą się w zasięgu ręki. W naszym sklepie posiadamy również podstawowe wyposażenie łazienki jak np. lustra, kosze na śmieci, kosze na kosmetyki i wiele innych. Rozmaity wybór modeli akcesoriów łazienkowych umożliwi optymalny wybór, dopasowany do potrzeb naszych klientów oraz ich domowej toalety.

  Pokazuje 1 - 15 z 174 elementów
  Większość produktów pomaga utrzymać czystość w łazience oraz zapewnić odpowiednie miejsce na kosmetyki i środki higieniczne. Najpopularniejsze akcesoria łazienkowe to wszelkiego rodzaju uchwyty i wieszaki, dozowniki do mydła, mydelniczki oraz zestawy do mycia zębów. Dobranie akcesoriów łazienkowych w dużej mierze pomoże nadać szyku łazience, zadba o elegancję i spójność całego wystroju, a także subtelnie go podkreśli. Warto zdać sobie sprawę z tego, że odpowiednio dobrane akcesoria łazienkowe znacznie poprawią wygląd naszej łazienki, ponieważ w gruncie rzeczy to one w dużym stopniu odpowiadają za efekt końcowy.

  W naszym sklepie znajdą państwo wszelkie niezbędne akcesoria łazienkowe, które nie tylko będą cieszyć oko, ale nadadzą łazience funkcjonalności. Akcesoria dostępne w naszym sklepie uczynią prysznic bardziej funkcjonalny, a kąpiel jeszcze bardziej odprężającą. Zakup akcesoriów łazienkowych z jednej serii daje nam pewność, że wszystkie detale będą do siebie idealnie dopasowane oraz funkcjonalne.
  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2019 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.