Podczas urządzania łazienki, każdy musi zdać sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem są baterie umywalkowebaterie wannowe czy baterie prysznicowe. To one wykańczają całą łazienkę i nadają całemu pomieszczeniu spójny wygląd. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór baterii, dzięki czemu masz szansę wybrać tę, która będzie najbardziej odpowiadać Twoim wymaganiom pod względem funkcjonalności i wyglądu. 

Liczba baterii łazienkowych, które znajdziesz w naszym sklepie, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy produkty z kategorii bateria umywalkowabateria prysznicowabateria wannowa, bidetowe, zarówno ścienne jak i stojące o różnych kształtach, rozmiarach oraz możliwościach montażu. W naszym sklepie internetowym oferujemy cały przekrój asortymentu związanego z armaturą łazienkową. Jeśli właśnie wykańczasz czy remontujesz łazienkę znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Baterie

Oferowane przez nas baterie łazienkowe są funkcjonalne, jak również spójne z aranżacją każdego wnętrza łazienkowego. To nieodłączny element każdej umywalki. W naszym e- sklepie posiadamy zróżnicowany wybór produktów do łazienek i pomieszczeń kuchennych od renomowanych producentów. Proponowane przez nas baterie Ferro czy Armatura Kraków są wykonane z najlepszej jakości materiałów, gwarantujących ich podwyższoną trwałość.

Estetycznie wykonane, trwałe oraz łatwe do montażu baterie łazienkowe i kuchenne 

W naszej ofercie handlowej znajdują się baterie umywalkowe, a także baterie wannowe, wysokiej klasy baterie natryskowe, estetyczne baterie bidetowe, zarówno baterie ścienne, jak i baterie stojące o różnych kształtach, rozmiarach oraz możliwościach montażu. W naszym e- sklepie znajdziesz także wylewki i akcesoria do baterii łazienkowych.

Pokazuje 1 - 36 z 774 elementów

Wybierając baterie łazienkowe należy kierować się dużą funkcjonalnością produktu, jak i względami estetycznymi. Baterie muszą być dopasowane stylistycznie do ceramiki sanitarnej oraz do wyglądu wnętrza i jego charakteru.

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór baterii umywalkowych, wannowych, bidetowych oraz natryskowych w różnych rozmiarach, kształtach, stylach oraz o różnych możliwościach montażu. Dodatkowo nasz asortyment bogaty jest w elementy niezbędne w montażu baterii łazienkowych takie jak boxy podtynkowe oraz zawory wodne. Wysoka jakość prezentowanych przez nas produktów gwarantuje, zadowolenie z zakupu oraz długie użytkowanie bez ryzyka awarii. Duża ilość modeli oraz ich zróżnicowanie pozwoli naszym klientom zaopatrzyć się w produkt najlepiej dopasowany zarówno do ich potrzeb i wymagań jak i do aranżacji wnętrza. 

Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.