Black Friday 2019 - promocje
Podczas urządzania łazienki, każdy musi zdać sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem są baterie umywalkowebaterie wannowe czy baterie prysznicowe. To one wykańczają całą łazienkę i nadają całemu pomieszczeniu spójny wygląd. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór baterii, dzięki czemu masz szansę wybrać tę, która będzie najbardziej odpowiadać Twoim wymaganiom pod względem funkcjonalności i wyglądu. 

Liczba baterii łazienkowych, które znajdziesz w naszym sklepie, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy produkty z kategorii bateria umywalkowabateria prysznicowabateria wannowa, bidetowe, zarówno ścienne jak i stojące o różnych kształtach, rozmiarach oraz możliwościach montażu. W naszym sklepie internetowym oferujemy cały przekrój asortymentu związanego z armaturą łazienkową. Jeśli właśnie wykańczasz czy remontujesz łazienkę znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Baterie

Idealna bateria sanitarna łączy ze sobą funkcjonalność, piękny design oraz jest spójna z aranżacją całego wnętrza łazienkowego. To nieodłączny element każdej umywalki. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór baterii łazienkowych i kuchennych renomowanych producentów tj. Ferro czy Armatura Kraków. W naszej ofercie znajdują się baterie umywalkowe, wannowe, natryskowe, bidetowe, zarówno ścienne jak i stojące o różnych kształtach, rozmiarach oraz możliwościach montażu. Wysoka jakość prezentowanych przez nas produktów gwarantuje, zadowolenie z zakupu oraz długie użytkowanie bez ryzyka awarii to tylko baterie z wysokiej półki. Unikalny design i kształt baterii łazienkowych tylko w naszym sklepie internetowym. W tym dziale znajdą Państwo również wylewki i akcesoria do baterii. Duża ilość modeli oraz ich zróżnicowanie pozwoli naszym klientom zaopatrzyć się w produkty najlepiej dopasowane zarówno do ich potrzeb i wymagań jak i do aranżacji wnętrza. 

Pokazuje 1 - 15 z 453 elementów

Wybierając baterie łazienkowe należy kierować się dużą funkcjonalnością produktu, jak i względami estetycznymi. Baterie muszą być dopasowane stylistycznie do ceramiki sanitarnej oraz do wyglądu wnętrza i jego charakteru.

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór baterii umywalkowych, wannowych, bidetowych oraz natryskowych w różnych rozmiarach, kształtach, stylach oraz o różnych możliwościach montażu. Dodatkowo nasz asortyment bogaty jest w elementy niezbędne w montażu baterii łazienkowych takie jak boxy podtynkowe oraz zawory wodne. Wysoka jakość prezentowanych przez nas produktów gwarantuje, zadowolenie z zakupu oraz długie użytkowanie bez ryzyka awarii. Duża ilość modeli oraz ich zróżnicowanie pozwoli naszym klientom zaopatrzyć się w produkt najlepiej dopasowany zarówno do ich potrzeb i wymagań jak i do aranżacji wnętrza. 

Newsletter
Copyright © 2018 - 2019 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.