Pośród oferowanych przez nas modeli baterii łazienkowych znajdziesz zarówno baterie podtynkowe, stojące, jak i ścienne. Nie musisz także sięgać po specjalną baterię prysznicową, a jedynie wannową z rączką natrysku w komplecie. Pośród rozmaitych baterii łazienkowych możesz także odnaleźć modele idealne do bidetów, a także panele prysznicowe i kolumny. W supermarketach Castorama oferujemy cały przekrój asortymentu związanego z armaturą łazienkową. Twoje baterie łazienkowe mogą być zarówno w stylu retro albo niezwykle nowoczesnym. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie i dopasuje do całej aranżacji łazienki czy toalety.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz baterie łazienkowe tylko renomowanych producentów, takich jak Ferro czy Armatura Kraków. Każdy produkt wykonany jest z najwyższej jakości solidnych materiałów, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów.

Baterie łazienkowe

Doświadczenie pokazało nam, że dla osób urządzających swoje wnętrze, to właśnie łazienka jest jedną z jego ważniejszych części. Być może wynika to z wiążących decyzji, które trzeba podjąć w momencie projektowania tej części domu – łazienkę – w porównaniu do sypialni czy pokoju dziennego – trudniej przearanżować. Może jednak to myśl o tworzeniu domowego SPA sprawia, że już samo tworzenie go jest relaksujące.

Pokazuje 1 - 36 z 472 elementów

Bateria umywalkowe ścienne – odmień wnętrze swojej łazienki Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań, które stoją przed naszymi Klientami. Dobierając razem z nimi elementy do łazienki – choćby baterie umywalkowe ścienne – mamy świadomość tego, że mają być one nie tylko częścią sanitariatów, ale przede wszystkim ozdobą. Dlatego właśnie nieustannie poszerzamy nasze magazyny o nowe produkty, jednak nie tylko te w nowoczesnych czy użytkowych wersjach stylistycznych – dodajemy także takie, które zadowolą miłośników rustykalnych wystrojów.

Siła tkwi w szczegółach – baterie łazienkowe o niebanalnym designie Wiemy, że baterie łazienkowe to niezwykle istotny element designu, dlatego ciągle szukamy nowych wzorów i rozwiązań, chcąc zadowolić tym nawet najbardziej wymagających Klientów. Doskonałym przykładem na nasze poszukiwania są baterie łazienkowe Ferro, które, włączone w asortyment sklepu na wyraźną prośbę kupujących, od pewnego czasu cieszą się w nim niesłabnącą popularnością. Przy wyborze baterii prysznicowych to właśnie bateria natryskowa Ferro jest najczęściej wybieranym produktem. Bo liczy się pomysł

Dla Klientów, którzy cenią sobie rozwiązania przyjazne środowisku, przygotowaliśmy ofertę baterii łazienkowych z termostatem, w tym termostatycznych baterii wannowych. Zamontowanie takiej instalacji w łazience to oszczędność wody i energii oraz zwiększony komfort kąpieli. Warto zapoznać się z ich ofertą. Choć termostaty nie są powszechnym rozwiązaniem w polskich łazienkach, ich popularność z każdym dniem rośnie. Nie ma się czemu dziwić – coraz więcej Polek i Polaków ma świadomość tego, jak ważna jest ochrona środowiska oraz tego, jak za pomocą prostych rozwiązań, jak choćby termostatycznych baterii wannowych, ochronić można również swoje oszczędności.

Baterie łazienkowe to jedne z najczęściej kupowanych w naszej hurtowni produktów. Nieustannie zdobywamy o nich nową wiedzę i lubimy się nią dzielić. Klienci na każdym etapie zakupów mogą więc liczyć z naszej strony na profesjonalne doradztwo i komentarz odnośnie do wybranego przez siebie asortymentu. Dom jest dla nas przestrzenią, w której każdy powinien czuć się dobrze. Tworzenie estetycznego, przytulnego ale przede wszystkim bezpiecznego wnętrza to cel, jaki obraliśmy sobie na początku naszej pracy. Cieszymy się, że swoją wiedzą i umiejętnościami możemy towarzyszyć Państwu w wyjątkowym procesie tworzenia nowego domu.

Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.