Filtruj według

Waga

Waga

  • 0,817kg - 1,501kg

Cena

Cena

  • 107,00 zł - 399,00 zł

Bestsellery

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 31 produktów.

Aktywne filtry

Baterie natryskowe

Baterie natryskowe zwiększają komfort kąpieli oraz wygodę korzystania z prysznica. Służą do obsługi natrysku podczas brania prysznica.

Wybór baterii natryskowej jest uzależniony od wyglądu i charakteru łazienki oraz pozostałych części zestawu natryskowego, a także od indywidualnych preferencji użytkownika. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór baterii natryskowych najlepszych producentów. Nasi klienci mogą wybierać wśród baterii montowanych na lub podtynkowo, o różnej ilości uchwytów, a także o różnym rodzaju głowic. Wysoka jakość wykonania dostępnych w naszym sklepie baterii natryskowych daje gwarancje długotrwałego bezawaryjnego użytkowania.

Jeśli chodzi o modernizację łazienki, jedną z najważniejszych cech do rozważenia jest bateria prysznicowa. Istnieje wiele różnych rodzajów baterii prysznicowych, takich jak baterie jedno- lub dwuuchwytowe, baterie wannowo-prysznicowe, baterie prysznicowe montowane na ścianie oraz zawory prysznicowe z balansem ciśnienia. Każdy typ ma swoje unikalne zalety i wady. Rozważmy każdą z opcji, aby pomóc Ci zdecydować, który typ jest dla Ciebie najlepszy. 

Baterie Natryskowe

Baterie jednouchwytowe Baterie jednouchwytowe są najczęściej spotykanym typem baterii prysznicowych, ponieważ są łatwe w użyciu i stosunkowo niedrogie. Dzięki jednouchwytowej konstrukcji można kontrolować zarówno temperaturę, jak i przepływ wody za pomocą jednej dźwigni. Mają one jednak swoje wady; nie są tak precyzyjne, jeśli chodzi o kontrolę temperatury wody, ponieważ nie ma osobnego uchwytu do regulacji temperatury ciepłej i zimnej. Dodatkowo, jeśli posiadasz starszy model baterii jednouchwytowej, może być ona podatna na przeciekanie ze względu na zużycie części wewnętrznych w czasie.

Baterie dwuuchwytowe Baterie dwuuchwytowe są podobne w stylu do jednouchwytowych, ale posiadają dwie oddzielne dźwignie do regulacji temperatury i przepływu wody, a nie jedną, która wykonuje obie czynności. Dzięki temu są one bardziej precyzyjne, jeśli chodzi o kontrolę temperatury wody, ponieważ każdy uchwyt można regulować niezależnie. Wadą jest to, że dwa uchwyty mogą być trudniejsze w użyciu niż jedna dźwignia; ponadto, mają one tendencję do bycia droższymi niż modele z jedną dźwignią ze względu na ich bardziej złożoną konstrukcję.

Natryskowe Baterie

Baterie rozdzielające wanna/prysznic Baterie rozdzielające wanna/prysznic łączą wylewkę wannową z głowicą prysznicową w jednym urządzeniu, dzięki czemu można przełączać się między używaniem głowicy prysznicowej lub wylewki wannowej bez konieczności instalowania dwóch oddzielnych urządzeń. Są one idealne dla tych, którzy chcą mieć zarówno wylewkę wannową, jak i głowicę prysznicową, ale nie mają wystarczająco dużo miejsca (lub budżetu) na dwie oddzielne armatury. Jedną z potencjalnych wad jest to, że urządzenia te mają tendencję do bycia nieporęcznymi ze względu na ich połączoną konstrukcję; ponadto, często brakuje im funkcji równoważenia ciśnienia, które można znaleźć w innych typach pryszniców, takich jak prysznice montowane na ścianie lub zawory równoważące ciśnienie.