Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Filtruj produkty

Dostępność
Producent
Rodzaj wylewki

Aktywne filtry:

  Wylewki do baterii

  Wylewki baterii

  Baterie dostępne w naszym sklepie internetowym dobrane zostały tak, by dobrze wpisywać się w różne style urządzania wnętrz, rozwiązania architektoniczne i preferencje cenowe. Najbardziej widoczny element armatury - wylewka - jest nie tylko ważną częścią mechanizmu dostarczającego wodę, ale przede wszystkim istotnym elementem designu łazienki. 

  Dużą popularnością cieszą się w ostatnim czasie wylewki do baterii Zumba, które dzięki swojej elastyczności ułatwiają sprawne korzystanie z kuchni. Ich dodatkowym atutem są wyraziste kolory. W naszej ofercie dostępne są wylewki zlewozmywakowe w eleganckiej czerni i bieli, jak również te, które swoimi kolorami skutecznie przyciągają wzrok - żółte, czerwone czy zielone. Tym, którzy wolą rozwiązanie nieco mniej nowoczesne, proponujemy natomiast sięgnięcie po zestawy baterii ALEGO. Mimo że nie są dostępne w szerokim wachlarzu kolorystycznym, ich różnorodne funkcje i kształty z pewnością ucieszą tych Klientów, dla których wybór wylewki baterii kuchennej opiera się przede wszystkim na jej użyteczności. Wyposażając umywalkę czy zlewozmywak w nowe baterie, warto pomyśleć o zmianie rączki do zaworu wody - te również uwzględniliśmy w naszej ofercie produktów budowlanych.

  Wylewka do baterii to bardzo istotny element wyposażenia łazienki, który zapewnia wygodnie korzystać z bieżącej wody. Ważne jest dopasowanie wylewki do rodzaju baterii oraz kształtu i wysokości zlewu. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór wylewek do baterii, dzięki czemu nasi klienci mogą stworzyć funkcjonalną i estetyczną łazienkę. 

  W naszym asortymencie posiadamy zarówno wylewki do baterii ściennych, jak i stojących o różnych kształtach. Szeroki wybór pozwoli na dobranie właściwej wylewki do posiadanego zlewu oraz baterii, co umożliwi wygodne użytkowanie i dopasowanie do charakteru i wyglądu całego wnętrza łazienki. 

  Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.