Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Deski toaletowe

Rekomendowane przez nas deski toaletowe, które szybko i wygodnie zamówisz za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, to wyroby znanych producentów, gwarantujących ich estetyczny wygląd i podwyższoną trwałość. Polecane deski toaletowe są dopasowane do każdego rodzaju kompaktu oraz misy sedesowej. Tym, co wyróżnia oferowane przez nas deski toaletowe, jest fakt, iż są one przystosowane do intensywnej eksplantacji, również w toaletach publicznych i firmowych.

Deski toaletowe – atestowane produkty o podważonej trwałości i estetycznym wyglądzie

Dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu trwałej powłoki ochronnej, polecane przez nas deski toaletowe, nie ulegają zażółceniu, matowaniu kolorów czy pękaniu i zarysowaniom, nawet po wielu sezonach użytkowania. To wyroby uniwersalne i ponadczasowe, które zostały zaprojektowane przez wiodących designerów, współpracujących z najlepszymi producentami ceramiki i elementów służących do wyposażenia łazienek. Polecane deski toaletowe są łatwe w montażu, jak również nie wymagają stosowania żadnych specjalistycznych zabiegów czyszczących.

Pokazuje 1 - 36 z 42 elementów
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.