Warto także zapoznać się z naszą ofertą produktów w kategorii zestawów natryskowych. Przy wyborze odpowiedniego zestawu prysznicowego warto zwrócić uwagę na to, czy bateria jest jedno- czy trzy-funkcyjna. Chodzi tu przede wszystkim o rodzaj strumienia wody, który jest wytwarzany przez armaturę. Jeśli sięgnie się po 3-funkcyjną armaturę, użytkownik będzie mógł cieszyć się zróżnicowanym strumieniem wody.

Jeśli nasza łazienka łączy ze sobą i prysznic i wannę, warto wybrać taki zestaw prysznicowy, który sprawdzi się w obu sytuacjach. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba będzie kupować i instalować osobnej armatury do wanny i prysznica. Warto również przemyśleć zakup zestawu natryskowego z baterią termostatyczną, co umożliwi łatwe i wygodne sterowanie temperaturą wody. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również uchwyty prysznicowe, które są funkcjonalnym i komfortowym wyposażeniem kabiny. Do wyboru są dwa rodzaje uchwytów – uchwyty natryskowe na drążku oraz punktowe. Żadne z nich Cię nie zawiedzie.

Natryski

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości natryski. Wybór armatury łazienkowej ma ogromny wpływ na funkcjonalność prysznica, komfort kąpieli oraz wygląd łazienki. W naszej ofercie handlowej przygotowaliśmy najlepszy wybór produktów, którymi są natryski. Oferujemy Ci zestawy prysznicowe, dzięki którym masz możliwość samodzielnego kompletowania systemu.

Solidne i trwałe natryski, które możesz dobrać do kazdej armatury łazienkowej 

 Posiadamy również pojedyncze elementy zestawu; m.in. rączki natrysków, które pozwalają na bezproblemowe łączenie poszczególnych części natrysku. To rozwiązania, które spełnią potrzeby każdego klienta. Wysoka jakość, estetyka wykonania i użycie odpornych na uszkodzenia materiałów, dają gwarancję długiego użytkowania, oferowanych przez nas produktów, którymi są natryskiw różnych rozmiarach i modelach.

Pokazuje 1 - 36 z 182 elementów
Wykończenie oraz urządzenie swojej wymarzonej łazienki obecnie skupia się nie tylko na funkcjonalności, ale również na możliwie jak największym komforcie użytkowników. Z tego względu na przestrzeni lat diametralnie zmieniło się wyposażenie prysznica, które już nie kojarzy się wyłącznie z szybką kąpielą, ale również z maksymalną wygodą użytkową.

Warto wiedzieć, że ostatnio coraz więcej osób korzysta z rozwiązania, jakim jest deszczownica, która świetnie uzupełnia panele prysznicowe. Deszczownica pomoże świetnie zrelaksować się i odprężyć po ciężkim dniu. Dla osób, którym zależy na szybkiej ale dokładnej pielęgnacji ciała dostępne są słuchawki prysznicowe wyposażone w kilka funkcji strumienia wody. Panele prysznicowe wyposażone są także w inne udogodnienia, takie jak dysze do hydromasaży. Panele prysznicowe udowadniają tym samym, że do maksymalnego odprężenia przy pielęgnacji ciała nie nadaje się jedynie wanna. Zdecyduj się na model, który spełnia Twoje wymagania i ciesz się relaksującymi kąpielami każdego dnia.
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.