Filtruj produkty

Dostępność

  Aktywne filtry:

   Odpływy liniowe

   Odpływy liniowe tzw. prysznicowe z naszej oferty handlowej chronią łazienkę przez zalaniem oraz zapewniają optymalne tempo przepływu wody z łazienki do kanalizacji. W naszym e- sklepie znajduje się szeroki wybór produktów, którymi są odpływy liniowe znanych marek. Zapewniają one możliwość stworzenia wewnętrznego systemu odprowadzania wody.

   Skuteczne w działaniu odpływy prysznicowe od znanych producentów

   Rekomendowane przez nas odpływy liniowe zapewniają, nie tylko wygodę użytkowania, ale również estetyczny wygląd całej instalacji. Oferowane przez nas odpływy liniowe.,to produkty najwyższej jakości. W naszej ofercie handlowej dostępne są odpływy prysznicowe ze stali nierdzewnej, a także odpływy liniowe 2w1 w wielu kształtach i rozmiarach, dostosowanych do potrzeb danego użytkownika.

   Podkategorie

   W tej kategorii nie ma produktów.

   Odpływy liniowe chronią łazienkę przez zalaniem oraz zapewniają odpowiednie tempo przepływu wody z łazienki do kanalizacji.

   W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór produktów, co pozwoli naszym klientom stworzyć wewnętrzny system odprowadzania wody. Odpływy liniowe zapewniają nie tylko wysoką wygodę użytkowania ale również estetyczny wygląd. Dzięki nim możemy umieścić odpływ bezpośrednio w podłodze. Takie rozwiązanie jest także łatwe w utrzymaniu czystości oraz zapewnia idealny przepływ wody. W naszej ofercie dostępne są odpływy liniowe ze stali nierdzewnej, 2w1 w różnych wzorach. Szeroki wachlarz produktów pozwoli naszym klientom wybrać odpływ spełniający ich wszystkie wymagania.

   Odpływy prysznicowe

   Niezwykle istotną częścią elementów składających się na łazienkę jest system odprowadzania wody. Dobrze zbudowany zapewnia nie tylko komfort korzystania z domowego spa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo - suche podłogi zapobiegają przed upadkiem oraz chronią pomieszczenie przed zawilgoceniem. W naszej ofercie uwzględniliśmy artykuły, które pomogą sprawnie zbudować system odprowadzania wody. Są to odpływy liniowe (tzw.prysznicowe) o zróżnicowanych kształtach, rozmiarach i odmiennej estetyce. Dzięki stali nierdzewnej, z której zostały stworzone, będą chronić naszą łazienkę przez długie lata. 

   Newsletter
   Copyright © 2018 - 2021 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.