Filtruj produkty

Dostępność

Aktywne filtry:

  Przyciski spłukujące

  Przyciski spłukujące z naszej oferty handlowej są niezbędnym elementem w przypadku posiadania stelaży podtynkowych w swojej łazience. Mocowane na ścianie, po naciśnięciu uruchamiają system spłukujący. Dostępne na naszej stronie internetowej przyciski spłukujące zapewniają wygodę użycia oraz długie, bezawaryjne działanie.

  Zamów doskonałej jakości przyciski spłukujące do toalety i przekonaj się o ich wysokich walorach użytkowych i estetycznych

  Oferowane przez nas przyciski spłukujące umożliwiają łatwe usuwanie wody, jednym szybkim ruchem dłoni. Staranne, estetyczne wykończenie pozwoli na idealne dopasowanie, rekomendowanych przez nas produktów, do aranżacji Twojej łazienki. W naszej ofercie znajdują się przyciski spłukujące chromowane, jak również przyciski spłukujące białe ze stali nierdzewnej do stelaży podtynkowych Geberit, Alcaplast oraz Delfin.

  Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

  Przyciski spłukujące są niezbędnym elementem w przypadku wyboru stelaży podtynkowych. Mocowane na ścianie, po naciśnięciu uruchamiają system spłukujący.

  Przyciski dostępne w naszym sklepie zapewniają wysoką wygodę oraz długie bezawaryjne użytkowanie. Spuszczanie wody możliwe jest jednym szybkim ruchem dłoni. Staranne, estetyczne wykończenie pozwoli na idealne dopasowanie do aranżacji łazienki. W naszej ofercie znajdują się przyciski sterujące w chromie, białe ze stali nierdzewnej do stelaży podtynkowych Geberit, Alcaplast, Delfin, Grohe, Tece. 

  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.