Stelaże podtynkowe

Stelaże podtynkowe z naszego sklepu internetowego, zapewniają perfekcyjne wykończenie oraz funkcjonalność każdej łazienki. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zaoszczędzić sporo miejsca oraz ukryć nieestetycznie prezentujące się elementy systemu sanitarnego. Oferowane przez nas stelaże podtynkowe od znanych producentów, to produkty markowe, wykonane z najlepszej jakości materiałów.

Stelaże podtynkowe

Dobrze przygotowana łazienka składa się również z tych elementów, których nie widać na pierwszy rzut oka - systemów kanalizacyjnych, wentylacji, odpływów ściennych czy stelaży utrzymujących umywalki, toalety oraz bidety. Odpowiednio dobrane stelaże podtynkowe gwarantują, że montowane na nich sanitariaty będą nie tylko  trwałe, ale przede wszystkim odpowiednio spełnią swoją funkcję. W ofercie naszego sklepu uwzględniliśmy stelaże podtynkowe do WC, bidetów oraz umywalek. Wśród najczęściej wybieranych stelaży podtynkowych są te produkowane przez szwajcarską firmę Geberit oraz stelaże podtynkowe Alcaplast.

Doskonałej jakości stelaże podtynkowe w bardzo atrakcyjnych cenach

Rekomendowane stelaże podtynkowe zapewniają możliwość łatwego zakamuflowania systemu sanitarnego w ścianie. To wyroby, które są polecane bardzo wymagającym klientom. Stelaże podtynkowe z naszego e- sklepu idealnie sprawdzają się w mniejszych łazienkach i bardzo małych toaletach. Zamawiając stelaże podtynkowe z naszego e- sklepu otrzymujesz produkt, który posłuży Ci przez wiele lat użytkowania.

Pokazuje 1 - 36 z 77 elementów

Stelaże podtynkowe Alcaplast zapewniają perfekcyjne wykończenie oraz wysoką funkcjonalność łazienki. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaoszczędzić wiele miejsca oraz ukryć mniej urokliwe części systemu sanitarnego.

Dzięki stelażom podtynkowym cały mechanizm toalety jest estetycznie ukryty w ścianie, co nie burzy aranżacji przestrzeni oraz idealnie się z nią komponuje. Stelaże podtynkowe idealnie sprawdzają się w mniejszych przestrzeniach, nie zabierając niepotrzebnie przestrzeni. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy również zamontować miskę WC na ścianie. Szeroki wybór stelaży podtynkowych pozwala naszym klientom na dobranie idealnego rozwiązania na miarę swoich potrzeb. Wysoka jakość materiałów oraz wykonania gwarantuje długotrwałe bezawaryjne użytkowanie.

Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.