Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Filtruj produkty

Aktywne filtry:

  Węże natryskowe

  Węże natryskowe z naszej oferty handlowej,  to jedne z podstawowych elementów wyposażenia łazienkowego. W naszym e- sklepie znajduje się szeroki wybór bezpiecznych w użyciu i praktycznych wyrobów, którymi są węże natryskowe od znanych producentów.  Węże natryskowe z naszej oferty handlowej są zabezpieczone przed skręcaniem, pękaniem oraz  rozwarstwieniem.

  Zamów węże natryskowe do swojej łazienki i przekonaj się, że to produktywysokiej jakości 

  To produkty wykonane z doskonałej jakości materiałów, które nie powodują powstawania uszkodzeń i zarysowań na ceramice sanitarnej. Węże natryskowe z naszego e- sklepu są dostępne w różnej długości, co pozwala na ich idealne dopasowanie go indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferowane przez nas węże natryskowe charakteryzują się wysoką trwałością.

  Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów

  Węże natryskowe to jedne z podstawowych elementów wyposażenia łazienkowego. W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór bezpiecznych w użyciu i praktycznych węży natryskowych

  Węże są zabezpieczone przed skręcaniem oraz wykonane z materiałów który nie rysuje powierzchni ceramiki sanitarnej. Różne długości oferowanych przez nasz sklep węży pozwolą, na dopasowanie go indywidualnych potrzeb. Oferowane przez Hurtownie Instalatora węże  natryskowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania, materiałów oraz trwałością. Uniwersalność węży natryskowych pozwoli na dopasowanie do praktycznie każdego rodzaju kabiny prysznicowej.

  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.