Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Filtruj produkty

Aktywne filtry:

  Zawory do WC

  Zawory do WC, jak również zawory spustowe, które zamówisz za pośrednictwem naszej strony internetowej  umożliwiają regulację ilości spuszczanej wody. Dzięki tej funkcji, polecane przez nas zawory do WC, dają możliwość ograniczenia ilości zużywanej wody, przy jednoczesnym utrzymaniu idealnej czystości w każdej toalecie.

  Oryginalne zawory do WC, które ograniczają nadmierne zużycie wody

  Posiadamy doskonałe zawory spustowe, które ułatwiają kontrolowanie zużycia wody. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów, oferujemy Ci oryginalne zawory spustowe od znanych producentów. Wszystkie zawory do WCz naszej oferty handlowej, są uniwersalne, dzięki czemu pasują do większości typów ceramiki sanitarnej. Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów, sprawia że są one trwałe i odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Rekomendowane przez nas zawory do WC nie ulegają korozji oraz są łatwe w utrzymaniu w czystości.

  Pokazuje 1 - 36 z 71 elementów

  Zawory do WC, zawory spustowe umożliwiają nastawienie optymalnej ilości wypuszczanej wody. Dzięki tej funkcji, istnieje możliwość ograniczenia ilości zużywanej wody, przy jednoczesnym utrzymaniu idealnej czystości.

  Zawory spustowe ułatwiają kontrolowanie zużycia wody, a co za tym idzie pomagają zaoszczędzić na rachunkach. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów, w naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów zaworów spustowych. Wszystkie zawory są uniwersalne, dzięki czemu pasują do większości typów ceramiki. Wysoka jakość oferowanych zaworów, sprawia że zamykanie odpływu przebiega komfortowo. Wykonane z najwyższej jakości materiałów produkty są trwałe, nie ulegają korozji oraz są łatwe w utrzymaniu czystości.

  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.