Nieważne, czy posiadasz taras czy obszerny ogród – każde z tych miejsc możemy tak utworzyć alby stanowiło idealne miejsce do wypoczynku. Wystarczy, że ustawisz w nim meble ogrodowe, na których Twoi bliscy będą mogli się zrelaksować oraz wykorzystać je do większych imprez rodzinnych lub ze znajomymi. Wśród mebli wypoczynkowych wyróżnić możemy leżaki, huśtawki czy ławki.

Do zabezpieczenia wyposażenia ogrodu posłużą sznurki, druty i akcesoria oraz siatki na ptaki, dzięki którym ochronisz drzewa i krzewy owocowe przed zniszczeniem. Również takie elementy jak obrzeża i palisady, służące do wytyczenia granic rabatek, będą nieodłącznym elementem wystroju każdego ogrodu.

Oferujemy także wysokiej klasy kosiarki, glebogryzarki, podkaszarki i odkurzacze do liści, które pozwolą na utrzymanie trawnika, na odpowiednim poziomie.

Posiadamy produkty renomowanych, znanych na rynku od wielu lat producentów takich jak Ferro, Honeywell, Viega, Flamco, Gorgiel, Armatura, Afriso, Herz, Salus, Euroster, Kospel, Elektromet, De Dietrich, Galmet, Reflex, Fondital oraz wiele innych. Zaskocz wszystkich wspaniałą organizacją przestrzeni w Twoim ogrodzie.

Ogród

Wizytówką Twojego domu jest dla Ciebie ogród? Jeśli tak, to nasza bogata oferta produktowa powinna pomóc Ci w osiągnięciu poczucia dumny ze swojego ogrodu. Dzięki artykułom takim, jak zraszacze i pistolety zraszające z naszego sklepu, Twoje rośliny będą zawsze dobrze nawodnione. Mamy dla Ciebie produkty, dzięki którym będziesz mógł podlewać ogród ręcznie lub stworzyć automatyczne nawadnianie.

Wykorzystaj produkty z naszej oferty, by Twój ogród zachwycał pięknem!

Zapoznaj się z artykułami z naszego sklepu, takimi jak: węże ogrodowe, złączki, pistolety zraszające, zraszacze czy mosiężne akcesoria do węży ogrodowych. Urządzenia ogrodowe, jakie Ci oferujemy, to wyłącznie produkty z gwarancją niezawodności od sprawdzonych producentów. U nas znajdziesz wszystko to, co sprawi, że Twój ogród będzie mógł budzić zazdrość sąsiadów i Twoich gości.

Pokazuje 1 - 20 z 48 elementów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego rodzaju narzędzia i maszyny ogrodowe, urządzenia do nawadniania i osuszania, wyposażenie ogrodu, ozdoby, a nawet meble ogrodowe i wszelkie inne akcesoria.

Podstawowym elementem wystroju i aranżacji ogrodu jest trawnik, dobrze utrzymany, odpowiednio nawadniany dzięki zraszaczom czy pistoletom, których szeroki wybór posiadamy. Oferujemy wysokiej klasy kosiarki, glebogryzarki, podkaszarki i odkurzacze do liści, które pozwolą na utrzymanie trawnika, na odpowiednim poziomie.

Do zabezpieczenia wyposażenia ogrodu posłużą wszelkiego rodzaju sznurki, druty i akcesoria, którymi przywiążemy i ustabilizujemy poszczególne elementy oraz siatki na ptaki, dzięki którym ochronisz drzewa i krzewy owocowe przed zniszczeniem.

W zależności od sposoby podlewania czy to ręcznego czy za pomocą systemu automatycznego nawadniania, odpowiednie ich elementy znajdziecie Państwo u nas. Do tych artykułów zaliczymy bogatą ofertę węży ogrodowych, złączki, pistolety zraszające, zraszacze, akcesoria do węży ogrodowych, mosiężne akcesoria do węży ogrodowych.

Wśród bogatego katalogu urządzeń ogrodowych posiadamy jedynie produkty sprawdzonych, renomowanych producentów z gwarancją najlepszej jakości takich jak Ferro, Honeywell, Viega, Flamco, Gorgiel, Armatura, Afriso, Herz, Salus, Euroster, Kospel, Elektromet, De Dietrich, Galmet, Reflex, Fondital oraz wiele innych mniej znanych producentów krajowych i zagranicznych.  Oferta sklepu jest ciągle poszerzana i wybierana z myślą o aktualnych trendach.

Newsletter
Copyright © 2018 - 2021 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.