Filtruj produkty

Dostępność
Producent

Aktywne filtry:

  Pistolety zraszające

  Pistolety zraszające z naszego sklepu internetowego, to urządzenia pozwalające na dokładne nawadnianie roślin w ogrodzie. Ręczne podlewanie przy pomocy produktów, którymi są oferowane przez nas pistolety zraszające jest wygodne, bezproblemowe oraz nie zajmuje zbyt wiele czasu.  Pistolety nawadniające z naszego e- sklepu wyróżnia wysoka jakoś wykonania i odporność na korozję.

  Dobrej jakości pistolety zraszające, które idealnie sprawdzą się w każdym ogrodzie i na działce

  Oferowane przez nas pistolety zraszające, to świetne rozwiązanie dla osób kochających pracę w ogrodzie. Pozwalają one na swobodne ustawienie siły oraz rodzaju strumienia. Proponowane przez nas pistolety nawadniające nadają się, nie tylko do pielęgnacji ogrodu czy działki, ale również do umycia samochodu czy zadbania o czystość swojego podjazdu.

  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

  Pistolety zraszające to urządzenia pozwalające na dokładne nawodnienie roślin w ogrodzie. Ręczne podlewanie pistoletem daje pewność, daje pewność, że rośliny zostały odpowiednio zadbane. 

  Pistolety zraszające to świetne rozwiązanie dla osób kochających prace w ogrodzie. Pozwalają na swobodne ustawienie siły oraz rodzaj strumienia, dzięki czemu poszczególne rośliny zostaną nawodnione zgodnie z ich potrzebami. Pistolet nawadniający nada się nie tylko do pielęgnacji ogrodu czy działki ale również do umycia samochodu czy podjazdu. Wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów produkty są odporne na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia takie jak np. korozja.

  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2021 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.