Lista produktów producenta: Afriso

W Polsce produkty marki AFRISO zaczęły się pojawiać zaraz po roku 1990. W 1997 roku powstała w Gliwicach firma AFRISO-Euro-Dynamika spółka typu joint-venture, w której głównymi udziałowcami byli i są do dzisiaj: Grupa AFRISO oraz Michał Kulicki (Prezes Zarządu Spółki). W roku 2007 nazwa firmy została zmieniona na AFRISO Sp. z o.o.


Swoją działalność AFRISO na polskim rynku rozpoczęła od sprzedaży automatycznych odpowietrzników, grup bezpieczeństwa do kotłów grzewczych oraz armatury do oleju opałowego. Wkrótce potem do listy bestsellerów dołączył analizator spalin Minilyzer O2. Od 2001 roku rozpoczęła się dystrybucja na dużą skalę zaworów bezpieczeństwa, termostatów oraz obrotowych i termostatycznych zaworów mieszających. Z biegiem lat oferta AFRISO była wzbogacana o kolejne rodziny produktów, takie jak:  • ProControl – zawory i urządzenia regulacyjne do instalacji grzewczych,

  • PrimoTherm i PrimoSol – grupy pompowe,

  • WatchDog – urządzenia nadzorcze,

  • ProCalida – rozdzielacze poliamidowe,

  • Eurolyzer ST i Bluelyzer ST – analizatory spalin nowej generacji.


W 2012 roku Grupa AFRISO przejęła firmę GAMPPER – producenta opatentowanych zaworów przygrzejnikowych VarioQ.


AFRISO systematycznie prowadzi prace badawczo-rozwojowe uwieńczone wieloma opatentowanymi rozwiązaniami. Dotyczy to także najbardziej popularnych grup produktów. W rezultacie pojawiły się nowe generacje automatycznych odpowietrzników i termostatycznych zaworów mieszających ATM.


W 2016 oferta firmy została uzupełniona o markę AFRISOBasic, z kolei od 2017 roku, wprowaadzono zawory mieszające ARV ProClick® i siłowniki elektryczne ARM ProClick® z innowacyjnym rozwiązaniem montażu siłowników na zaworach.


Od roku 2006 system jakości obowiązujący w AFRISO Sp. z o.o. posiada certyfikat zgodności z normą ISO 9001. Firma jest  laureatem 14 kolejnych wyróżnień Gazela Biznesu dziennika gospodarczego Puls Biznesu, dwóch Super-Gazel i czterech Diamentów Forbesa. Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowskich Górach dwukrotnie przyznała firmie nagrodę Kruszec Biznesu. Oferowane produkty były także honorowane statuetką Złotego Instalatora.


Pozycja firmy zobowiązuje do szczególnej dbałości o jakość produktów i obsługi oraz do wyznaczania najwyższych branżowych standardów. Wiemy, że bliskość z klientami, jasno wyznaczony cel oraz konsekwencja w działaniu stanowią stabilną podstawę dalszego dynamicznego rozwoju AFRISO.


Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Newsletter
Copyright © 2018 - 2020 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.