Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: Afriso

AFRISO Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy AFRISO, która działa na rynku europejskim ponad 150 lat. Dziś Grupa AFRISO, jest producentem armatury zabezpieczającej i regulacyjnej oraz przyrządów sterujących, sygnalizujących i pomiarowych. Produkty AFRISO można znaleźć na wszystkich rynkach europejskich, w tym – na rynku polskim.

Dostarcza wysokiej jakości rozwiązania pomiarowe, nadzorcze i regulacyjne w obszarze instalacji grzewczych, wentylacyjnych i chłodzących; wody ciepłej i deszczówki oraz oleju opałowego i innych substancji.

Afriso jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, będącą częścią międzynarodowej Grupy Afriso, która działa na rynku europejskim od ponad 150 lat. Obecnie Grupa Afriso, jest wiodącym i cenionym w Europie producentem armatury zabezpieczającej i regulacyjnej oraz przyrządów sterujących, sygnalizujących i pomiarowych. Produkty marki Afriso można znaleźć w każdym kraju Europy, ponieważ firma ma prężnie działającą sieć dystrybutorską i zajmuje się dostarczaniem swoich wyrobów do prawie wszystkich państw Unii Europejskiej.


Przekonaj się, że produkty marki Afriso są godne Twojej uwagi


Afriso wyróżnia transparentna polityka cenowa oraz bardzo wysoka jakość oferowanych przez nią produktów. To marka, której renoma została potwierdzona poprzez liczne certyfikaty jakości, nagrody oraz wyróżnienia konsumentów.  Marka Afriso od ponad wieku dostarcza swoim klientom doskonałej jakości artykuły nadzorujące i regulacyjne, które można wykorzystać przy budowie, jak również ulepszaniu swojej instalacji grzewczej, wentylacyjnej i chłodzącej.

Więcej
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.