Lista produktów producenta: Alcaplast

Spółka Alcaplast została założona w 1998 roku jako czeska firma rodzinna. Obecnie posiada sześć spółek zależnych za granicą i eksportuje produkty do ponad 40 krajów na całym świecie. Alcaplast jest największym producentem techniki sanitarnej w Europie Środkowej i Wschodniej, produkuje ponad 580 produktów - Zawory, syfony, stelaże, odpływy liniowe, kratki ściekowe, deski sedesowe i wiele innych produktów.

W filozofii spółki kluczową rolę odgrywa jakość i wzornictwo. Marka premium ALCA to seria efektownych produktów o wysokiej wartości użytkowej. Alcaplast jest twórcą nowych trendów w technice sanitarnej. Nasza współpraca z czołowymi czeskimi projektantami w tworzeniu nowych linii produktowych przyniosła wiele nagród, np. Red Dot Award 2014 za serię przycisków sterujących FLAT.

Spółka Alcaplast została założona w 1998 roku. To prężnie działająca, nowoczesna i znana wielu klientom firma rodzinna, której główną siedzibą są Czechy. Obecnie firma eksportuje produkty do ponad 40 krajów na całym świecie. Alcaplast jest największym producentem techniki sanitarnej w Europie Środkowej i Wschodniej, który wytwarza obecnie ponad 580 produktów. Alcaplast oferuje wysokiej jakości zawory, trwałe syfony, stelaże, bezawaryjne odpływy liniowe, kratki ściekowe, estetycznie wykonane deski sedesowe, a także inne wyroby, które przydadzą się do łazienek lub pomieszczeń kuchennych.


Alcaplast – najwyższa jakość produktów, które wyróżnia estetyczny wygląd. Spółka zmienia swoje logo i nazwę, teraz to już ALCADRAIN (2022). Alcaplast postanowił na najwyższą jakość wykonania i modne wzornictwo, które idealnie wpisuje się w panujące trendy aranżacyjne i wnętrzarskie. Produkty sygnowane nazwą Alcaplast, to między innymi znana wielu odbiorcom seria wyrobów premium ALCA. To efektownie wyglądające, funkcjonalne artykuły o podwyższonej trwałości. Alcaplast wyznacza nowe trendy w technice sanitarnej. Wydana przez niego seria przycisków FLAT została nagrodzona wyróżnieniem - Red Dot Award 2014.

Więcej
Pokazuje 1 - 36 z 1481 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 1481 elementów
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.