Lista produktów producenta: Capricorn

Capricron jest polską firmą. To marka, która jest wiodącym producentem komponentów do instalacji grzewczych oraz sanitarnych. To firma, która istnieje na rynku już od prawie 30 lat. Zakład produkcyjny oraz siedziba tej firmy są zlokalizowane w Świebodzicach – miejscowości położonej na Dolnym Śląsku. Capricron ma ogromny potencjał technologiczny. Markę wyróżniają nowoczesne linie produkcyjne, własne centrum badawczo-rozwojowe oraz prężnia działająca pracownia projektowa.

Capricron – nowoczesna firma, która zajmuje się kompleksową produkcją komponentów do instalacji grzewczych oraz sanitarnych


Capricron zatrudnia obecnie prawie 300 osób a ich wyroby dostarczane są do 500 największych hurtowni i sieci instalacyjnych w Polsce oraz do ponad 45 krajów w Europie i na świecie. Wszystkie produkowane przez Capricron wyroby, wytarzane są zgodnie z europejskimi normami technicznymi i standardami jakościowymi ISO 9001:2009, jak również według obowiązujących przepisów prawa budowlanego. To firma, która posługuje się zasadą ALL IN ONE PLACE – One Factory All Products.Co oznacza, iż wszystkie komponenty są produkowane wyłącznie w zakładzie w Świebodzicach.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Newsletter
Copyright © 2018 - 2020 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.