Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: Cellfast


Grupa Cellfast jest jednym z kluczowych polskich przetwórców tworzyw sztucznych oraz wiodącym producentem węży, jak również trwałych i estetycznie wykonanych akcesoriów ogrodowych, nowoczesnych systemów rynnowych i odpowiednio zaprojektowanych podsufitek. To marka, która wyróżnia się jakością swoich produktów, zarówno w Środkowej, jak i we Wschodniej Europie. Cellfast  to przedsiębiorstwo z polskim kapitałem, które od lat jest znanym eksporterem akcesoriów ogrodniczych oraz systemów rynnowych do wielu państw Europy oraz świata.


Cellfast – wiodący producent akcesoriów ogrodowych i systemów rynnowych w Polsce 


Grupa Cellfast posiada nowoczesny sprzęt oraz wykorzystuje innowacyjne technologie produkcyjne. Ponadto, marka Cellfast zatrudnia najlepszych z branży specjalistów, którzy dbają o wizerunek firmy. Producent zachowuje swoją pozycję lidera z racji tego, iż oferuje wyroby z podwyższoną trwałością w bardzo przystępnej cenie. Cellfast posiada sieć stacjonarnych punktów sprzedaży oraz własny sklep internetowy.Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.