Lista produktów producenta: Cersanit

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów renomowanej marki Cersanit S.A. To bardzo dynamicznie rozwijająca się grupa kapitałowa, która osiągnęła znaczącą pozycję na międzynarodowym rynku producentów płytek ceramicznych i zestawów do kompleksowego wyposażenia łazienek. Grupa Cersanit wykreowała kilka europejskich marek, którymi są: Cersanit, Opoczno, wyróżniająca się Meissen Keramik, ekskluzywna seria Pilkington's oraz wchodząca na rynek seria produktów Mei.


Cersanit – lider w produkcji płytek ceramicznych i armatury łazienkowej


Zróżnicowana i bardzo atrakcyjna cenowo oferta produktowa marek Cersanit jest dostępna w sprzedaży wszystkich państw członkowskich Unii Europejskiej. Wyroby tej marki są eksportowane na rynki Europy Wschodniej, a także na Bliski Wschód i do wielu krajów Azji Środkowej i Afryki Północnej. Sukces sprzedażowy Grupy Cersanit tkwi w innowacyjnych rozwiązaniach, a także w zastosowaniu w produkcji najlepszych komponentów, warunkujących trwałość oraz estetyczny wygląd każdego wyrobu, sygnowanego tą marką.

Gwarancja i serwis

Cersanit udziela następującego okresu gwarancji od dnia sprzedaży oferowanych towarów:
 

  • Ceramika sanitarna - 10 lat, części nieceramiczne - 2 lata;
  • Płytki ceramiczne - 6 lat od dnia sprzedaży, jednak nie więcej niż 7 lat od dnia produkcji;
  • Meble łazienkowe - 2 lata;
  • Wanny i brodziki akrylowe - 10 lat;
  • Kabiny prysznicowe - 5 lat;

Klienci branży wyposażenia łazienek cenią jakość, dlatego firma Cersanit dokłada wszelkich starań, aby właśnie ona stanowiła charakterystyczną cechę wyrobów oznaczonych jej marką. Cersanit jako pierwszy producent z branży ceramiki sanitarnej w Polsce, posiada zintegrowany system zarządzania, w skład którego wchodzą systemy zarządzania: jakością serii ISO 9001 i środowiskiem ISO 14001.


W nowoczesnym systemie zarządzania nie ma miejsca na błędy. Dzięki temu na sklepowe półki i do Klientów trafia idealnie gładka i biała ceramika, wyprodukowane w najnowszej technologii płytki ceramiczne, wzorowo wykonane wanny akrylowe i kabiny natryskowe, które służą swoim użytkownikom przez wiele lat, jednocześnie zdobiąc łazienkowe wnętrza.


Wyroby Cersanit posiadają wszystkie wymagane znaki jakości: atesty higieniczne Polskiego Instytut Higieny, znaki bezpieczeństwa B, aprobaty techniczne, a także certyfikaty zgodności z normami krajów, w których są dystrybuowane. Produkty marki Cersanit są także laureatami konkursów targowych w Polsce i zagranicą, są cenione za wyróżniający się poziom wzornictwa oraz jako te, tworzące chlubną ofertę nowej, zjednoczonej Europy. 

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.