Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: Delfin

Grupa SBS, do której zaliczają się wyroby sygnowane nazwą Delfin, to największa w Polsce sieć sprzedaży wysokiej jakości artykułów sanitarnych, jak również elementów grzewczych i wyrobów instalacyjnych o podwyższonej trwałości. Firma współpracuje z ponad 90 hurtowni będącymi stałymi odbiorcami i partnerami biznesowymi Grupy SBS. Producent wyrobów o nazwie Delfin ma również 180 punktów handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju.


Delfin - doskonałe produkty w bardzo przystępnych cenach, skierowane dla zawodowców i amatorów


Firma słynie z maksymalnej skuteczności w dziedzinie wdrażania nowych technologii oraz innowacyjnych pomysłów projektowych. Producent artykułów Delfin współpracuje obecnie z 220 dostawcami, którymi są wiodące na rynku firmy branży grzewczej i instalacyjnej. W podstawowej ofercie tej marki znajduje się około 250 tysięcy doskonałych produktów serii Keller, Nanopanel oraz Delfin. Klientami tej firmy są osoby prywatne, jak i inwestorzy czy firmy instalacyjne oraz grzewcze z całej Polski.

Gwarancja i serwis

Instrukcje i gwarancje

Baterie, deszczownie, komplety podtynkowe DELFIN - instrukcja montażu

Baterie, deszczownie, komplety podtynkowe DELFIN - karta gwarancyjna

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.