Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: Euroster

Euroster to wiodący producent doskonałej jakości wyrobów, które cieszą się uznaniem wielu klientów. Dostępne w ofercie handlowej tej marki, bezprzewodowe regulatory temperatury, są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które cenią sobie nowoczesność oraz wysoki komfort użytkowania tego rodzaju produktów. Euroster to firma, która produkuje urządzenia umożliwiające swobodne sterowanie ogrzewaniem z wybranego miejsca w domu, jak również czułe detektory gazu, a także inne elementy związane z ogrzewaniem podłogowym.


Euroster – zadbaj o systemy grzewcze i klimatyzacyjne z odpowiednimi sterownikami i regulatorami 


Euroster to marka, która oferuje szeroki wybór artykułów energooszczędnych w działaniu, jak również wyróżniających się podwyższoną trwałością. Produkty Euroster, zaliczane do powyższych kategorii, są dostępne w wersji bezprzewodowej oraz nie nastręczają żadnych problemów z ich montażem i demontażem. Wyroby Euroster zostały stworzone na bazie doskonałej jakości komponentów, zapewniających ich niezawodne i długoletnie funkcjonowanie. To urządzenia dedykowane wszystkim systemom grzewczym i klimatyzacyjnym.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.