Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: Ferroli

Ferroli Poland Sp. z o.o. powstała w roku 1997. To  polska filia międzynarodowego koncernu GRUPPO FERROLI, zajmująca się sprzedażą, serwisem, a także profesjonalnym wsparciem technicznym dla klientów detalicznych, jak i hurtowników. W stałej ofercie tej marki znajdziesz nowoczesne grzejniki, funkcjonalne, domowe kotły centralnego ogrzewania, energooszczędne podgrzewacze wody,  wydajne, przemysłowe kotły centralnego ogrzewania oraz podzespoły zaliczane do kategorii automatyka przemysłowa.


Ferroli – doskonałe produkty do instalacji grzewczych w przystępnych cenach  


Ferroli Poland Sp. z o.o. oferuje opiekę serwisową dla współpracujących z nią partnerów biznesowych, jak również klientów indywidualnych. Produkty, sygnowane marką Ferroli Poland Sp. z o.o., możesz zakupić poprzez sieć autoryzowanych dystrybutorów, a także sklepy patronackie.  Wszystkie wyroby Ferroli wyróżnia trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zaawansowana technologia. Marka jest zaliczana do wiodących producentów podzespołów i akcesoriów, dedykowanych systemom grzewczym różnego typu.

Gwarancja i serwis

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.