Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: Fondital

Fondital początkowo miał swoją siedzibę w Vestone, w Valle Sabbia, w prowincji Brescia. W krótkim czasie firma założyła kilka filii, w których obecnie pracuje 750 osób. Firma Fondital jest najważniejszym przedsiębiorstwem w Valle Sabbia, a także jedną z  najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Zróżnicowany asortyment tej marki oraz nowoczesny park maszynowy, umożliwiają szybki i skuteczny rozwój, który potwierdzają liczne nagrody za osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości i jakości wytwarzanych produktów.Fondital – ekspert od techniki grzewczej oraz systemów centralnych dużej mocy 


Fondital od lat produkuje grzejniki odlewane ciśnieniowo, jak również grzejniki dekoracyjne, elektryczne, gazowe oraz kotły ścienne kondensacyjne i systemy centralne o wysokiej mocy. W ofercie artykułów marki Fondital znajdziesz także nowoczesne zasobniki, systemy kominowe oraz akcesoria elektroniczne. Firma posiada własne laboratoria badawczo-rozwojowe oraz linie produkcyjne. Fondital od 10 lat regularnie współpracuje z Wydziałem Energetyki Politechniki Mediolańskiej.


Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.