Lista produktów producenta: Grohe

Grohe jest znanym na całym świecie producentem wysokiej jakości armatury sanitarnej, który uważany jest za lidera w tworzeniu produktów innowacyjnych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Grohe, to marka globalna, która wykorzystuje do produkcji swoich wyrobów nowinki technologiczne oraz doskonałej jakości materiały. Artykuły marki Grohe wyróżnia oryginalny wygląd, ponieważ są one projektowane przez najlepszych na świecie designerów. Ta niemiecka firma od lat dostarcza swoim klientom oryginalne wyroby w rewelacyjnych cenach.


Grohe – doskonała armatura sanitarna, która zachwyca swoim designem i jakością wykonania


Wszystkie fabryki firmy Grohe znajdują się na terenie Niemiec. Marka wyróżnia się transparentną polityką cenową, jak również spełnia wszelkie dyrektywy UE, odnośnie wymogów dotyczących produkcji armatury sanitarnej do domów, mieszkań i obiektów handlowo- usługowych.  Grohe jest laureatem ponad 240 nagród i wyróżnień konsumentów oraz posiada III miejsce w rankingu „Germany’s most sustainable major companies”. Produkty Grohe są cenione przez wiodących architektów, projektantów wnętrz oraz deweloperów z całej Europy, a nawet świata.

Gwarancja i serwis

GROHE gwarancja producenta na 2 lata plus rok

Produkty GROHE zostały zaprojektowane tak, by były zarówno wizjonerskie i innowacyjne, jak też zachwycały jakością, która zawsze jest gwarantowana. Zakup produktów GROHE oznacza inwestycję doskonale zbalansowaną pod względem jakości wykonania, technologii, designu i zrównoważonego procesu produkcji.

GROHE oferuje klientom indywidualnym gwarancję zgodnie z regulaminem umieszczonym poniżej na wszystkie produkty funkcjonujące pod nazwą GROHE, które oznaczone są etykietą “GROHE gwarancja producenta na 2 lata plus rok” *

* Wydłużenie okresu gwarancyjnego o rok nastąpi po zarejestrowaniu produktu

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Newsletter
Copyright © 2018 - 2021 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.