Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: Grundfos

Firma Grundfos prowadzi swoją działalność od wielu lat. Firma jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie produkcji nowoczesnych pomp i systemów odprowadzania wody. To marka, którą wyróżnia odpowiedzialny i zrównoważony cykl produkcyjny, oparty na zastosowaniu wyłącznie sprawdzonych i ekologicznych rozwiązań. Głównym celem tej firmy jest również ograniczenie zanieczyszczenia środowiska naturalnego i wspieranie różnego rodzaju akcji społecznych, mających na celu rozsądne gospodarowanie wodą użytkową i ściekami.


Grundfos – lider w tworzeniu pomp i systemów odprowadzania wody


Grundfos tworzy rozwiązania, które sprawdzają się w budownictwie, a także energetyce, gospodarce wodno- ściekowej. Firma produkuje nowoczesne systemy pompowe do uzdatniania wody, jak również akcesoria służące do nawadniania czy też rozwiązania pompowe do domu i ogrodu Firma Grundfos zatrudnia wysokiej klasy specjalistów, których zadaniem jest opracowywanie i wdrażanie nowych technologii produkcyjnych. 

Gwarancja i serwis

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.