Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: Herz

Herz w 1990 roku, w Krakowie, została zarejestrowana, jako polska filia austriackiej spółki Herz Armaturen Ges.m.b.H. Od początku swojej działalności polski oddział firmy Herz, cyklicznie wprowadza na rynek zróżnicowany asortyment w atrakcyjnej cenie. Marka od lat oferuje cały wachlarz produktów, w postaci nowoczesnej armatury regulacyjnej, zapewniającej wydajne, a więc oszczędne gospodarowanie energią elektryczną. Armatura marki Herz w pełni odpowiada na zapotrzebowanie  klientów i doskonale sprawdza się w polskich warunkach eksploatacyjnych.

Herz – austriacka marka, która podbiła polski rynek armatury regulacyjnej 

Wielkim sukcesem polskiego oddziału Herz jest sprzedaż ponad 6 milionów nowoczesnych termostatów. Ostatnie lata, to okres dynamicznego rozwoju polskiego oddziału firmy. W chwili obecnej, nie licząc osób zatrudnionych w centrali i w 11 regionach sprzedaży, obejmujących swoim zasięgiem całą Polskę, w firmie tej pracuje 60 osób. Polski oddział marki Herz ma sieć ponad 300 autoryzowanych partnerów handlowych, dzięki czemu zapewnia swoim klientom swobodny dostęp do wszystkich wytwarzanych przez Herz Armaturen Ges.m.b.H. produktów.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.