Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: Honeywell

Honeywell od wielu lat tworzy skuteczne rozwiązania, mające na celu poprawę wydajności urządzeń i oszczędność energii. Firma projektuje systemy chroniące środowisko naturalne i zwiększające komfort i bezpieczeństwo ludzi, zarówno w budynkach mieszkalnych, pomieszczeniach użyteczności publicznej, jak i budynkach przemysłowych. Honeywell zajmuje się opracowywaniem podzespołów dla producentów maszyn i urządzeń dla wielu gałęzi przemysłowych.

Honeywell – nowoczesny producent systemów przeciwpożarowych oraz rozwiązań dla różnych sektorów przemysłowych 


Marka od kilku lat tworzy przemysłowe Systemy Sterowania, a także wiele produktów i rozwiązań w zakresie systemów sterowania i zabezpieczeń, jak również wszelkiego rodzaju aplikacji zaawansowanych. Honeywell oferuje najlepsze, niezawodne i atrakcyjne cenowo urządzenia, działające w zakresie autonomicznych oraz zintegrowanych systemów wykrywania i sygnalizacji zagrożenia pożarowego, zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w przemysłowych oraz w obiektach usługowo- handlowych.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.