Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: KFA - Armatura Kraków

Armatura Kraków jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Zakłady tworzące firmę specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej.

KFA Armatura to polski producent innowacyjnych wyrobów, zaliczanych do kategorii armatury sanitarnej i grzewczej. Spółka zaczęła swoją działalność już w roku 1922 r. i wówczas to funkcjonowała pod dawną nazwą Łagiewnicka Fabryka Armatur Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Kraków. Obecnie firma działa jako KFA Armatura. Od początków istnienia spółki, jej podstawowa działalność opierała się na zawansowanej produkcji armatury i pokrewnych artykułów, związanych z odlewnictwem metali kolorowych. Misją spółki było zapewnianie komfortu wszystkim użytkownikom, oferowanej przez nią armatury grzewczej oraz sanitarnej.


KFA Armatura – lider w produkcji nowoczesnej armatury sanitarnej i grzewczej, zgodnej z normami ISOPriorytetem KFA Armatura jest nieustanne kontrolowanie i podwyższanie jakości ich wyrobów, cykliczne śledzenie nowinek technologicznych, jak również istotnych zmian w zakresie potrzeb i preferencji odbiorców armatury sanitarnej i grzewczej, nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Procesy produkcji KFA Armatura, od wielu lat podlegają audytowi, zgodnie z normą ISO 9001. W stałej ofercie handlowej KFA Armatura znajdziesz zróżnicowaną gamę baterii łazienkowych i kuchennych, jak również grzejników aluminiowych, a także solidnie wykonanych zaworów i armatury C.O.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.