Lista produktów producenta: KFA - Armatura Kraków

W segmencie baterii Armatura Kraków realizuje pełen cykl produkcyjny baterii: od projektu, poprzez odlew, obróbkę mechaniczną i nakładanie powłok metalicznych, aż po ostateczny montaż produktu i jego kontrolę pod względem jakościowym. Daje to gwarancję jakości i niezawodności produktów, ale i możliwość płynniejszego sterowania produkcją w zależności od popytu rynkowego. Wraz z zakończeniem procesu reorganizacji produkcji pod koniec 2011 roku, proces produkcji baterii sanitarnych i natrysków realizowany jest w nowoczesnym zakładzie w Nisku, działającym w obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Nisku. Na ofertę składają się liczne rodziny baterii z trzech klas: Premium, Middle oraz Basic - w tym baterie termostatyczne i specjalne. W grupie natrysków znajdują się deszczownie, natryski przesuwne, punktowe oraz cała gama akcesoriów natryskowych: węże, rączki. Armatura Kraków systematycznie weryfikuje, unowocześnia i rozszerza ofertę baterii i natrysków, wprowadzając nowe, atrakcyjne modele zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Ta strategia zapewnia od lat Armatura pierwszą pozycję na rynku baterii sanitarnych w Polsce z ponad 27% udziałem w 2016 roku (według BRG Building Solutions Report May 2016). Z okazji jubileuszu 95-lecia firma wróciła do historycznej marki: KFA – Krakowska Fabryka Armatur.


Równie ważnym co armatura sanitarna obszarem działalności Armatury Kraków jest armatura grzewcza i aluminiowe grzejniki centralnego ogrzewania. Wykonane ze najwyższej jakości stopu o wysokiej zawartości krzemu, dają gwarancję dobrego przewodnictwa cieplnego. Niezawodność działania zapewniają także drobiazgowe kontrole parametrów prowadzone na każdym etapie procesu produkcyjnego. Poprzez nałożenie powłoki cyrkonowej i anaforetycznej, grzejniki są skutecznie zabezpieczone przed korozją międzykrystaliczną i mogą z powodzeniem współpracować z instalacją miedzianą. Ich dodatkową zaletą jest rozbudowana powierzchnia wymiany i wyprowadzenia ciepła. Są ona malowane białym lakierem proszkowym wysokiej jakości, co nadaje im neutralny wygląd i szykowny charakter. W ofercie dostępne są dwu- i trzywylotowe grzejniki aluminiowe wraz z akcesoriami, takimi jak: wsporniki, korki i złączki. Produkty objęte są 15-letnia gwarancją producenta.


W 2012 roku, dążąc do kompleksowego zaspokajania potrzeb z zakresu wyposażenia łazienki, Armatura Kraków poszerzyła ofertę o ceramikę sanitarną, przejmując wraz z know-how działający od 1900 roku zakład w Radomiu. Asortyment obejmuje miski WC i pisuary, kompakty WC; bidety; umywalki wiszące, nablatowe i meblowe oraz meble łazienkowe.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Newsletter
Copyright © 2018 - 2020 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.