Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: Kidde

Kidde to dynamicznie rozwijająca się firma, której historia działalności sięga ubiegłego wieku. grupa Kidde jest częścią koncernu UTC CCS - światowego lidera w dziedzinie tworzenia profesjonalnych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Marka od wielu uznawana jest za jedną z wiodących firm, która specjalizuje się w dziedzinie projektowania i produkcji nowoczesnych i niezawodnych systemów ochrony przeciwpożarowej, zarówno dla klientów detalicznych, jak i korporacji czy bardzo dużych przedsiębiorstw.


Kidde – najlepsze na świecie systemy wykrywania i sygnalizacji ryzyka pożaru   


Kidde, oprócz własnego parku maszynowego, posiada także starannie dobrany, fachowy i zaangażowany w działania zespól pracowników, na który skałda się grono inżynierów, doradców z zakresu BHP oraz czynnych zawodowo inspektorów pożarnictwa.  Oferowane przez Kidde wyroby, to nowoczesne urządzenia, które uważane są za jedne z najlepszych na świecie. Firma korzysta z ponad 60- letniego doświadczenia w branży oraz współpracuje z wojskiem, dostarczając im swoje produkty.

Gwarancja i serwis

Formularz Serwisowy - https://kidde.pl/service_form.php

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.