Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: Kospel

Kospel to lider w dziedzinie innowacyjnych i nowoczesnych technologii grzewczych, oferujący swoje produkty klientom detalicznym i hurtowym. Firma Kospel powstała w 1990 roku. Obecnie to jeden z największych polskich, a zarazem europejskich producentów wydajnych i energooszczędnych, elektrycznych podgrzewaczy wody, a także trwałych zasobników i wymienników c.w.u., funkcjonalnych pomp ciepła, wydajnych kolektorów słonecznych oraz łatwych do montażu elektrycznych kotłów c.o.


Kospel – polska marka zajmująca się techniką grzewczą, która dostarcza swoje produkty do 57 krajów świata


Kospel posiada własne zakłady produkcyjne, a także co roku zwiększa swoją sprzedaż. Obecnie, produkty tej marki są znane aż w 57 krajach na całym świecie. Marka wyróżnia się tym, iż bazuje na własnej produkcji oraz autorskich projektach, nie inspirując się żadnymi innymi firmami, działającymi w tej dziedzinie przemysłu. Produkty Kospel są dostosowane do wysokich wymagań każdego klienta, który poszukuje korzystnych cenowo rozwiązań na długie lata użytkowania.

Gwarancja i serwis

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.