Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: Polimarky

Polimarky jest polskim producentem zróżnicowanej gamy tworzyw sztucznych, przeznaczonych do wytłaczania oraz formowania wtryskowego. Wysokiej jakości produkty, oferowane przez tę markę, powstają w ich zakładzie produkcyjnym, posiadającym najnowocześniejszy park maszynowy oraz autorskie centrum Badań i Rozwoju. Polimarky słynie z wykorzystywania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań i technologii, czym wyprzedza swoich konkurentów z branży.


Polimarky – wieloletnie doświadczenie i szeroka gama produktów 


To firma z wieloletnią tradycją, która wyróżnia się transparentną polityką cenową oraz tworzeniem sieci punktów dystrybuujących ich wyroby, nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Polimarky inwestuje swoje zasoby finansowe w innowacje, tym samym poszerzając i unowocześniając oferowany przez siebie asortyment produktów. Ich rozwiązania zostały opatentowane przez Rzecznika Patentowego i posiadają stosowne certyfikaty oraz atesty jakości, spełniające dyrektywy UE.

Gwarancja i serwis

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.