Lista produktów producenta: Reflex

Firma Reflex wchodzi w skład globalnego holdingu WINKELMANN GROUP GmbH+Co.KG, którego siedzibą są Niemcy. Holiding WINKELMANN GROUP GmbH+Co.KG działa nieprzerwanie od 120 lat, zaś główne fabryki i biura projektowe znajdują się w Nadrenii Północnej-Westfalii, w miejscowości Ahlen. Reflex, wchodzący w skład wyżej wymienionego holdingu, to firma z tradycjami rodzinnymi, która skupia wokół siebie pasjonatów i osoby zainteresowane wdrażaniem nowoczesnych technologii przemysłowych na rynek niemiecki oraz krajów Europy.


Reflex – niemiecka technologia i innowacyjność w branży instalacyjnej 


Głównym właścicielem i udziałowcem w zyskach firmy Reflex jest rodzina Winkelmann, z prezesem Heinrichem Winkelmannem na czele. Grupa Reflex wypracowuje zysk netto sięgający około 500 mln €. Produkcja odbywa się w Niemczech, jak również w Polsce, Turcji, Chinach oraz częściowo w niektórych stanach USA. Przedstawicielstwa handlowe Reflexsą zlokalizowane na całym świecie. Firma od lat wykonuje akcesoria i produkty z branży instalacyjnej, w tym podgrzewacze wody czy ciśnieniowe naczynia wzbiorcze.

Gwarancja i serwis

OBSŁUGA SERWISOWA,
CZĘŚCI ZAMIENNE
Autoryzowane punkty serwisowe na terenie całej Polski świadczą usługi w zakresie konserwacji urządzeń, pierwszego uruchomienia, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz sprzedaży części zamiennych.

Prosimy o kontakt z najbliższym autoryzowanym serwisem (lista)
Do Państwa dyspozycji pozostaje również Dział Serwisu Reflex

tel. 56 688 44 18
fax. 56 688 44 68
e-mail: serwis@reflex.pl

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.