Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: USTM

USTM to wiodący, polski producent doskonałej jakości filtrów do wody, a także niezawodnych systemów centralnego odkurzania i instalacji sanitarnych. Firma USTM od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu takich wyrobów, jak stacje uzdatniania czy zmiękczacze do wody. Zróżnicowana i atrakcyjna cenowo oferta tej marki sprawia, iż każdy klient może znaleźć w niej interesujące dla siebie wyroby o podwyższonej odporności na uszkodzenia i niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.  

USTM- nowoczesne filtry i systemy uzdatniania wody, które wpływają na jej doskonałą jakość 

Marka USTM na bieżąco poszerza i udoskonala swój asortyment, dzięki czemu, rekomendowane przez nasz sklep internetowy filtry do wody są dostosowane, zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego. To produkty, które w prosty i ekonomiczny sposób wpływają na jakość wody pitnej. Marka USTM opracowała także system centralnego odkurzania, który jest przyjazny dla alergików i osób, które potrzebują nowoczesnych i zaawansowanych metod walki z kurzem, roztoczami i innymi szkodliwymi dla zdrowia drobnoustrojami, znajdującymi się w cyrkulującym w domu powietrzu.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.