Lista produktów producenta: Vaillant

Vaillant to globalny lider na rynku, który prężnie działa w dziedzinie techniki grzewczej oraz wentylacyjnej. To marka, którą cenią, nie tylko sami klienci, ale i inwestorzy, deweloperzy, projektanci i firmy remontowo- budowlane. Vaillant to przedsiębiorstwo, które funkcjonuje na całym świecie, poprzez stworzenie siatki kanałów dystrybucyjnych i sklepów partnerskich. Produkty tej marki są nie tylko ekologiczne i energooszczędne, ale również są to bezawaryjne systemy grzewcze oraz wydajne w działaniu systemy wentylacyjne. Produkty tej marki wykorzystują głównie OZE.


Vaillant – doskonała technika grzewcza i nowoczesne rozwiązania w zakresie systemów sterowania instalacjami c.o. Oferta marki Vaillant obejmuje m.in. nowoczesne solarne instalacje grzewcze, jak również funkcjonalne i łatwe w obsłudze pompy ciepła, a także innowacyjne instalacje wentylacyjne dla budynków niskoenergetycznych. Wszystkie produkty Vaillant są uznawane za wysoko wydajne urządzenia grzewcze, które są zasilane paliwami kopalnymi i posiadają inteligentne układy sterowania. Firma świadczy również usługi doradcze i serwisowe. Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się spółką, zależną od grupy kapitałowej Vaillant z siedzibą w Remscheid w Niemczech. Marka Vaillant istnieje na rynku polskim od lat 90. XX wieku.

Gwarancja i serwis

Firma Vaillant udziela 24 miesięcznej gwarancji na wszystkie urządzenia marki Vaillant będące aktualnie w ofercie handlowej i zakupione na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Jednym z podstawowych warunków 24 miesięcznej gwarancji jest wykonanie płatnego przez Klienta przeglądu technicznego (1-szy Przegląd) pomiędzy 9 a 12 miesiącem eksploatacji. Przegląd musi zostać wykonany przez uprawniony Serwis Autoryzowany (SA) lub Instalatora Autoryzowanego (IK) posiadającego odpowiednie uprawnienia.

Warunki gwarancji

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.