Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: Viega

VIEGA o sobie: Naszą aspiracją jest ciągłe poszerzanie granic własnych możliwości. Czynimy to, przystępując do dialogu z naszymi Klientami oraz tworząc jeszcze lepsze produkty i usługi serwisowe. Prowadząc nasze przedsiębiorstwo w stronę przyszłości, nie zapominając jednak o własnej przeszłości.

Viega to znana firma w Polsce, która cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów indywidualnych, jak i hurtowników, instalatorów, deweloperów czy projektantów oraz właścicieli firm budowlano- remontowo- wykończeniowych. Misją tej firmy jest nieustanne rozszerzanie swojego asortymentu oraz wdrażanie nowych technologii produkcyjnych. Marka oferuje doskonałej jakości produkty i dostępne w każdym zakątku Polski usługi serwisowe. To prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które bazuje na swoich doświadczeniach z przeszłości oraz inspiruje się trendami, jakie obecnie istnieją na rynku.

Viega – rodzinna firma, która jest liderem w branży instalacyjnej


Viega działa od 120 lat, od tego czasu firma zrewolucjonizowała technikę instalacyjną, wprowadzając na rynek produkty wykonane z najlepszej jakości materiałów oraz o podwyższonej trwałości. Obecnie Viega zatrudnia ponad 4000 pracowników na całym świecie. To przedsiębiorstwo, które wypracowało pozycję globalnego lidera, pozostając firmą rodzinną i wyznaczając własne standardy produkcyjne.


Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.