Lista produktów producenta: Wavin

Wavin Polska jest częścią grupy Wavin-  lidera w produkcji systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i infrastrukturalnego.

Wavin Polska to wiodący w Europie dostawca systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych. Firma ta dostarcza skuteczne rozwiązania takie jak: bezpieczną dystrybucję wody pitnej, przyjazne środowisku zagospodarowanie wód deszczowych, energooszczędne systemy ogrzewania budynków.

Oficjalna strona producenta: www.wavin.pl

Wavin Polska jest częścią grupy Wavin - globalnego lidera w produkcji systemów instalacyjnych, wykonanych z trwałych oraz starannie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych. To oferta dedykowana osobom wykonującym usługi dla budownictwa mieszkaniowego, jak również komercyjnego i infrastrukturalnego. Prężnie rozwijający się koncern Wavin jest światowej sławy dostawcą innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa i infrastruktury na prawie wszystkich kontynentach świata.

Wavin – prężnie rozwijająca się firma, która funkcjonuje w branży innowacyjnych rozwiązań przemysłowychMarka może poszczycić się ponad 60-letnim doświadczeniem i jest przygotowana do podejmowania największych wyzwań w zakresie wdrażania innowacyjnych technik oraz komponentów służących do produkcji systemów sanitarnych. Firma Wavin zapewnia odpowiednie dysponowanie wodą użytkową, poprawę warunków sanitarnych, jak również większą odporność budynków na zmiany klimatu i wydajność zamontowanych w nich systemów. Wavin zatrudnia około 12. 000 pracowników w 40 krajach na całym świecie i posiada dwie dodatkowe filie - Amanco i Pavco.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.