Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Lista produktów producenta: WILO

Wilo Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Wilo SE z siedzibą w Dortmundzie, jednego z największych na świecie producentów pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych, klimatyzacyjnych, sanitarnych i do zastosowań komunalnych, który działa na rynku od 147 lat.
Firma Wilo Polska, to prężnie rozwijający się producent pomp i systemów pompowych do wielu rodzajów i typów instalacji grzewczych, a także systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i instalacji sanitarnych. Firma posiada Certyfikat ISO 9001 : 2008 System Zarządzania Jakością, a także Certyfikat Kampanii Edukacyjnych w roku 2019 oraz uczestniczyła w szkoleniu, otrzymując tytuł Eko Cykl Organizacji Odzysku Opakowań S.A. Marka Wilo wyróżnia się na tle konkurencji wdrażaniem innowacyjnych projektów technologicznych i posługiwaniem się odpowiednim parkiem maszynowym, który jest, nie tylko bardzo wydajny w działaniu, ale i nie powoduje żadnego uszczerbku na faunie i florze.

Wilo – wielokrotnie nagradzana firma, która dostarcza klientom wysokiej jakości pompy i systemy pompoweWyroby Wilo zostały docenione, nie tylko na rynku polskim, ale i na europejskim. Wielu odbiorców ceni to przedsiębiorstwo za transparentne warunki współpracy, dostosowanie swojej oferty produktowej do wysokich wymagań klientów, jak również dbanie o odpowiedni transport zamówionych artykułów do sieci partnerskich i oddziałów firmy. Wilo otrzymała nagrody w kategorii Potęga Biznesu 2015 oraz najlepszy System Instalacyjny - Wybór Czytelników 2015, 2013, 2011, 2009, 2007, jak również LIDER INSTALACJI 2010 - nagroda wydawnictwa "Rynek Instalacyjny" w dziedzinie "Technologia" dla pompy Wilo-Star-Z NOVA.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.