Filtruj produkty

Aktywne filtry:

  Podstawową rzeczą, z której trzeba zdać sobie sprawę, to fakt, iż instalacje gazowe mogą pracować w bardzo różnych temperaturach. Armatura gazowa musi sprostać wymaganiom dobrego funkcjonowania układu. Co więcej – musi być ona całkowicie szczelna oraz bezpieczna w użytkowaniu. Armatura gazowa, którą znajdzie w naszej ofercie, spełnia wszystkie te wymagania. Przede wszystkim produkty, znajdujące się w naszej ofercie są zgodne z normami europejskimi i spełniają wiele innych kryteriów, a także spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  Posiadamy bogaty asortyment produktów z kategorii armatura gazowa, która wykorzystywana jest do budowy nowej i modernizacji istniejącej już sieci instalacji gazowej. Produkty z tej dziedziny znacząco poprawią jakość i komfort naszego życia, dlatego tak ważne jest, by wybierać produkty sprawdzonych firm, od lat obecnych na polskim rynku. Produkty przeznaczone dla armatury gazowej muszą być wykonane z dobrej jakości produktów, by zapewnić nam niezawodność na wiele lat.

  Armatura gazowa

  Wśród wielu oferowanych przez nasz sklep artykułów armatury gazowej znajdą Państwo pełną ofertę zaworów gazowych  renomowanych firm Diamond, Ferro, Armatura. Mocne zawory kulowe gazowe o przyłączeniu nakrętno-nakrętnym lub nakrętno-wkrętnym, z dźwignią lub „motylkiem” oraz przewody gazowe do kuchenek, skośne filtry do gazu. 

  Posiadamy bogaty asortyment produktów armatury gazowej wykorzystywanych do budowy nowej i modernizacji istniejącej gazowej sieci przesyłowej. Oferujemy także wyposażenie kotłowni gazowych, podzespoły do regulacji procesu spalania i jego bezpieczeństwa. Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów, działających od wielu lat na rynku w branży instalacyjnej, sanitarnej i instalacji przemysłowych.

  Pokazuje 1 - 15 z 124 elementów

  Armatura gazowa, która znajduje się w naszym sklepie to bardzo szeroka oferta i ogromny wybór, który zadowoli i usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających i wybrednych klientów. Produkty, które sprowadzamy, są najwyższej jakości i pochodzą od najlepszych producentów na rynku armatury.

  Głównymi produktami, które znajdziecie w naszym dziale armatura gazowa to: filtry do gazu, które służą do skutecznego wychwytywania oraz usuwania zanieczyszczeń mechanicznych, a także odpowiadają za drożność rur i prawidłowe działanie całej instalacji gazowej; węże do gazu, które przeznaczone są do bezpiecznego podłączenia kuchenek gazowych oraz innych urządzeń zasilanych gazem; zawory gazowe, które idealnie sprawdzają się do tworzenia ciągów instalacyjnych, dostarczających gaz; oraz złączki skręcane do gazu służące do stworzenia bezpiecznej i w pełni funkcjonalnej instalacji gazowej.

  Oferujemy produkty armatury gazowej firmy FERRO, która jest najlepszą firmą w branży. Firma prężnie działa na polskim rynku już od 25 lat. To sprawdzony producent, którego baterie, natryski, zawory i grzejniki, obecne są w ponad 30 krajach na 2 kontynentach.

  Newsletter
  Copyright © 2018 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.