Filtruj produkty

Aktywne filtry:

  Black Friday 2019 - promocje

  Armatura pomiarowa jest bardzo istotnym elementem dla większości gospodarstw domowych, ponieważ pozwala sprawdzać prawidłowe działanie instalacji wodnych. Świetnie sprawdza się również wykorzystana w konstrukcjach ogrzewania centralnego. Armatura pomiarowa jest w zasadzie niezbędna w każdym gospodarstwie domowym, w którym działa instalacja wodna oraz układ centralnego ogrzewania. Pozwala również zadbać o bezpieczeństwo Twoje oraz Twojej rodziny.

  Wszystkie nasze produkty armatury pomiarowej posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty, dzięki którym mogą być stosowane w wielu rodzajach instalacji. Charakteryzuje je wysoka trwałość, niezawodność i funkcjonalność, a wszystko to dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów, które są trwałe, odporne na korozję i ścieranie. Wskaźniki wykonuje się ze stopów żelaza, niklu, manganu lub inwaru, czyli stopu żelaza i niklu. Dzięki temu armatura pomiarowa będzie nam służyć przez długie lata.

  Wysokie parametry urządzeń pomiarowych zapewniają bardzo dokładny i niezawodny pomiar. Dzięki instalacji niezawodnej armatury pomiarowej w swoim domu, będziesz czuć się bezpiecznie i pewnie, a to z kolei zapewni Ci komfort na lata.

  Armatura pomiarowa

  Wysokiej jakości armatura pomiarowa, która znajduje się w naszym e -sklepie, to między innymi urządzenia do mierzenia temperatury i ciśnienia w instalacjach centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Polecane przez nas nanometry cieczowe pomogą Ci ustalić wysokość ciśnienia w urządzeniach CO. Posiadamy także termometry, wysokiej jakości wodomierze oraz termomanometry.

  Armatura pomiarowa – wysokiej klasy urządzenia zapewniające dokładny odczyt wskaźników

  Oferujemy naszym klientom urządzenia do pomiaru różnicy ciśnień w instalacjach wodnych, centralnego ogrzewania oraz w instalacjach przemysłowych. Wszystkie rekomendowane przez nas sprzęty, wykonano z wytrzymałych stopów żelaza, niklu, manganu oraz inwaru. To najlepsze urządzenia renomowanych producentów, badające sprawność wybranej instalacji grzewczej.

  Pokazuje 1 - 15 z 18 elementów

  Urządzenia z kategorii armatura pomiarowa pozwalają na pomiar parametrów pracy całej instalacji. Urządzenia te mogą być wykorzystywane w instalacjach wodnych, centralnego ogrzewania oraz w instalacjach przemysłowych. Wysokie parametry techniczne produktów, które oferujemy, zapewniają dokładny i niezawodny pomiar.

  W naszej ofercie produktów z działu armatura pomiarowa znajdą państwo termometry, manometry, termomanometry oraz wodomierze sprawdzonego producenta, który na polskim rynku jest od ponad 25 lat, który produkty wykonuje z niezwykłą starannością i dokładnością.

  Wodomierz jest przyrządem pomiarowym, który przeznaczony jest do pomiaru objętości zimnej i ciepłej wody użytkowej dostarczanej do Państwa mieszkań i domów. Termometr przeznaczony jest do pomiarów i kontroli temperatury cieczy, par i gazów w urządzeniach grzewczych, wymiennikach ciepła, kotłach i rurociągach. Z kolei termomanometr to urządzenie, które umożliwia odczyt temperatury i ciśnienia na jednym urządzeniu, tym samym dają nam możliwość zmniejszenia obszaru kontrolnego instalacji. Manometr w układzie zamkniętym pokazuje nam, jakie ciśnienie wstępuje w instalacji. W zależności od potrzeb i wymogów, urządzenia te są produkowane z tarczami różnej wielkości.

  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2019 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.