Armatura pomiarowa jest bardzo istotnym elementem dla większości gospodarstw domowych, ponieważ pozwala sprawdzać prawidłowe działanie instalacji wodnych. Świetnie sprawdza się również wykorzystana w konstrukcjach ogrzewania centralnego. Technika pomiarowa jest w zasadzie niezbędna w każdym gospodarstwie domowym, w którym działa instalacja wodna oraz układ centralnego ogrzewania. Pozwala również zadbać o bezpieczeństwo Twoje oraz Twojej rodziny.

Wszystkie nasze produkty armatury pomiarowej posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty, dzięki którym mogą być stosowane w wielu rodzajach instalacji. Charakteryzuje je wysoka trwałość, niezawodność i funkcjonalność, a wszystko to dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów, które są trwałe, odporne na korozję i ścieranie. Wskaźniki wykonuje się ze stopów żelaza, niklu, manganu lub inwaru, czyli stopu żelaza i niklu. Dzięki temu armatura pomiarowa będzie nam służyć przez długie lata.

Wysokie parametry urządzeń pomiarowych zapewniają bardzo dokładny i niezawodny pomiar. Dzięki instalacji niezawodnej armatury pomiarowej w swoim domu, będziesz czuć się bezpiecznie i pewnie, a to z kolei zapewni Ci komfort na lata.

Armatura pomiarowa

W naszym e- sklepie znajdziesz wysokiej jakości termometry i manometry, które służą do wykonania odpowiedniego pomiaru ciśnienia lub temperatury, zarówno w instalacjach wodnych, jak i grzewczych. Termometry i manometry z naszej stałej oferty handlowej mogą być swobodnie montowane na kotłach grzewczych, a także na różnego rodzaju ogrzewaczach wody użytkowej. Poza tym, polecane przez nas termometry i manometry służą także do montażu na wielu typach separatorów powietrza lub bezpośrednio na samej instalacji.

Termometry i manometry – urządzenia do skutecznego pomiaru ciśnienia i temperatury w instalacjach wodnych oraz grzewczych

Połączenie dwóch wyżej wymienionych funkcji, czyli urządzenie typu termo-manometr, to solidnie wykonany wyrób w odpowiednio zabezpieczonej obudowie. Dzięki zastosowaniu funkcji pomiaru ciśnienia i temperatury w jednym, możesz ograniczyć do minimum ilość montowanych sprzętów na swoich instalacjach wodnych i grzewczych. Proponowane przez nas termometry i manometry są bezawaryjne i dostosowane do niekorzystnych warunków zewnętrznych, jakie panują wokół instalacji grzewczych i wodnych, zarówno w domach, mieszkaniach, jak i budynkach publicznych.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów

Urządzenia z kategorii armatura pomiarowa pozwalają na pomiar parametrów pracy całej instalacji. Urządzenia te mogą być wykorzystywane w instalacjach wodnych, centralnego ogrzewania oraz w instalacjach przemysłowych. Wysokie parametry techniczne produktów, które oferujemy, zapewniają dokładny i niezawodny pomiar.

W naszej ofercie produktów z działu armatura pomiarowa znajdą państwo termometry, manometry, termomanometry oraz wodomierze sprawdzonego producenta, który na polskim rynku jest od ponad 25 lat, który produkty wykonuje z niezwykłą starannością i dokładnością.

Wodomierz jest przyrządem pomiarowym, który przeznaczony jest do pomiaru objętości zimnej i ciepłej wody użytkowej dostarczanej do Państwa mieszkań i domów. Termometr przeznaczony jest do pomiarów i kontroli temperatury cieczy, par i gazów w urządzeniach grzewczych, wymiennikach ciepła, kotłach i rurociągach. Z kolei termomanometr to urządzenie, które umożliwia odczyt temperatury i ciśnienia na jednym urządzeniu, tym samym dają nam możliwość zmniejszenia obszaru kontrolnego instalacji. Manometr w układzie zamkniętym pokazuje nam, jakie ciśnienie wstępuje w instalacji. W zależności od potrzeb i wymogów, urządzenia te są produkowane z tarczami różnej wielkości.

Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.