Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Filtruj produkty

Dostępność
Producent

Aktywne filtry:

  Wodomierze i ciepłomierze

  Wodomierze i ciepłomierze, które znajdziesz w naszej stałej ofercie handlowej są podstawowymi urządzeniami pomiarowymi, które należy wykorzystywać do oceny ilości zużycia wody użytkowej w domu, mieszkaniu oraz budynkach użyteczności publicznej. Proponowane przez nas wodomierze i ciepłomierze wyróżnia maksymalna precyzja obliczeniowa, jak również potwierdzana certyfikatami i atestami niezawodność oraz trafny dobór, który stanowi podstawę odpowiednio sporządzonych rozliczeń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy zróżnicowany wybór produktów, do których zaliczają się wodomierze i ciepłomierze.

  Wodomierze i ciepłomierze – precyzyjny pomiar zużycia wody użytkowej

  W naszej ofercie handlowej znajdują się różne modele wysokiej klasy urządzeń, takich jak wodomierze i ciepłomierze, wyposażone we wzmocnione szkło ochronne i sprzęgło magnetyczne. Oferowane przez nas wodomierze jednostrumieniowe do wody ciepłej zabezpieczają osoby wynajmujące mieszkania przed stratami finansowymi, wynikającymi z niekontrolowanego zużycia wody użytkowej przez najemców. Wodomierze i ciepłomierze z naszego sklepu internetowego można montować w budownictwie wielolokalowym. Oferujemy Ci możliwość zakupu takich urządzeń, jak wodomierze suchobieżne, a także konsole wodomierzy czy połśrubunki do wodomierza.

  Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.