Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Aktywne filtry:

  Armatura regulująco-zabezpieczająca zapewnia prawidłową współpracę od źródła ciepła (z kotła lub pieca), pompy obiegowej, która wytwarza odpowiednie ciśnienie, przez przewody rozprowadzające ciepło, aż po urządzenia końcowe – takie jak grzejniki czy kaloryfery. Produkty z działu armatury regulująco-zabezpieczającej, które znajdziecie państwo w ofercie naszego sklepu Hurtownia Instalatora służą do regulacji przepływu oraz parametrów wody grzewczej w całej instalacji, a także ułatwiają nam ustawienie wymaganej temperatury w ogrzewanym budynku.

  Ważne jest, by pamiętać o tym, że armatura regulująco-zabezpieczająca została zawsze dobrana do planowanego maksymalnego przepływu czynnika grzewczego w instalacji. Producenci oferują także gotowe systemy, które ułatwiają połączenie kotła z innymi elementami układu, takie jak grupy bezpieczeństwa do centralnego ogrzewania. Armatura regulująco-zabezpieczająca to przede wszystkim zawory regulacyjne oraz reduktory przepływu, temperatury i różnicy ciśnień. Dzielą się ze względu na pełnione przez siebie funkcje. Zadanie jednak mają jedno – mają chronić instalację przed niebezpiecznym wzrostem ciśnienia spowodowanym wzrostem temperatury wody i jej rozszerzalnością cieplną. Armatura regulująco-zabezpieczająca ma to do siebie, że można zamontować ją samodzielnie.

  Armatura regulująco-zabezpieczająca

  Odpowiednia armatura regulująco-zabezpieczająca,to warunek sprawnie działającejinstalacji centralnego ogrzewania. W jej skład wchodzi armatura czerpalna, wysokiej klasy armatura ochronna, odpowiednia armatura regulacyjna, a także armatura pomiarowo-kontrolna. To nowoczesne i atrakcyjne cenowo urządzenia, służące do regulacji bądź zabezpieczenia całego układu przed wystąpieniem poważnej awarii.

  Nowoczesna i niezawodna armatura regulująco-zabezpieczająca

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz zawory do napełniania instalacji, jak również reduktory ciśnienia, a także zawory antyskażeniowe, oryginalne zawory bezpieczeństwa oraz miarkowniki ciągu. Armaturę regulującą należy dopasować do prognozowanego, maksymalnego przepływu czynnika grzewczego w całej instalacji. W naszym e- sklepie oferujemy Ci zakup produktów, które posłużą Ci przez wiele lat.

  Pokazuje 1 - 36 z 77 elementów

  Podstawą sprawnego i bezpiecznego użytkowania instalacji centralnego ogrzewania i instalacji wody użytkowej jest armatura regulująco-zabezpieczająca. Dzięki niej cały układ zabezpieczony jest przed wystąpieniem poważnej awarii, której jak wiadomo, chce się uniknąć za wszelką cenę. Armatura regulująco-zabezpieczająca dba również o to, by zaopatrywać nas w ciepłą wodę, oraz zapewnić ma komfort cieplny w okresie jesienno-zimowym, kiedy to jest centralne ogrzewanie jest najbardziej eksploatowane.

  Armatura regulująco-zabezpieczająca chroni instalację przed zbyt wysoką temperaturą (do tego służą mieszacze termostatyczne oraz miarkownik ciągu); zbyt wysokim ciśnieniem (tutaj główną rolę odgrywa zawór bezpieczeństwa, reduktor ciśnienia oraz automatyczny zawór napełniający); oraz przed niepożądanym przepływem zwrotnym (zawór antyskażeniowy). Bardzo ważnym elementem jest jakość armatury regulująco-zabezpieczającej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty renomowanych i doskonale znanych na polskim rynku firm, takich jak FERRO, które zawsze dokładają wszelkich starań, by urządzenia przez nich produkowane charakteryzowała przede wszystkim niezawodność, wytrzymałość oraz najwyższej jakości materiały użyte do ich produkcji.
  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.