Filtruj produkty

Dostępność
Producent

Aktywne filtry:

  Przy zakupie produktów grupy mieszające, należy zwrócić na współczynnik kv. Jeśli zakupi się zbyt mały, to pompa nie będzie w stanie pokonać oporów hydraulicznych w pętlach ogrzewania podłogowego, a przez zawór nie przewinie się wystarczająca ilość medium potrzebnego do obsłużenia wszystkich pętli. Kolejnym ważnym elementem jest odpowiednia regulacja temperatury w grupie mieszającej – zbyt wysoka temperatura niepotrzebnie za mocno ogrzeje pomieszczenie, a z kolei zbyt niska będzie powodem niedogrzania.

  Grupy mieszające stały się w obecnych instalacjach standardem. Bardzo ważną rolę spełnia prawidłowy ich dobór oraz montaż. Wówczas tylko wtedy spełnią swoją funkcję i zapewnią użytkownikowi pełen komfort użytkowania instalacji. Kolejnym plusem montażu systemu ogrzewania podłogowego jest również fakt, że nie musimy montować grzejników, co z kolei przekłada się na walory estetyczne pomieszczenia. Dodatkowo zyskujemy wolną ścianę, pod którą można coś ustawić lub powiesić. Grupy mieszające do ogrzewania podłogowego świetnie sprawdzą się również nie tylko w sypialni czy salonie, ale także w kuchni i łazience.

  Grupy mieszające

  Ogrzewanie podłogowe cieszy się dużym uznaniem, zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w firmach oraz w obiektach użyteczności publicznej, dlatego zapoznaj się z naszą ofertą, zawierającą grupy mieszające. Urządzania takie, jak rozdzielacze ogrzewania podłogowego, dostępne w naszej ofercie, zapewniają równomierny rozkład temperatury w całym pomieszczeniu, bez wpływu na poziom wilgotności powietrza.

  Grupy mieszające – poznaj ofertę naszego sklepu!

  Instalacja ogrzewania podłogowego wymaga zastosowania specjalnych urządzeń, takich jak rozdzielacze ogrzewania podłogowego, umożliwiających rozdzielenie czynnika roboczego na poszczególne pętle grzewcze. Konieczny jest także dobór odpowiedniego sposobu sterowania systemem grzewczym. W naszym sklepie oferujemy Ci grupy mieszające do ogrzewania podłogowego i rozdzielacze mosiężne ferro czy rozdzielacze stalowe ferro, najwyższej jakości renomowanych producentów.

  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

  Obecnie różnorodność stosowanych rozwiązań w instalacjach centralnego ogrzewania wymusza stosowanie grupy mieszającej niemalże w każdej jednej instalacji. Jest to związane głównie z różnymi parametrami pracy poszczególnych urządzeń lub fragmentów instalacji tworzących jeden system grzewczy na przykład: ogrzewanie podłogowe, kocioł na eko-groszek czy ogrzewanie grzejnikowe.

  Obecnie coraz większe uznanie i popularność zdobywa ogrzewanie podłogowe, które coraz częściej stosowane jest w budownictwie mieszkaniowym, firmach oraz w obiektach użyteczności publicznej. Jego istotnym elementem jest zastosowanie specjalnych urządzeń, które sprawią, że ciepło będzie rozprowadzane równomiernie. Konieczne jest posiadanie w swojej instalacji urządzeń z działu grupy mieszające do ogrzewania podłogowego.

  Produkty z działu grupy mieszające, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są najwyższej jakości, wykonane z trwałych i solidnych materiałów. Produkowane są wyłącznie przez najlepszych, renomowanych producentów, którzy zdobyli uznanie zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Dobór grupy mieszającej powinniśmy dokonywać, patrząc na aspekt ekonomiczny oraz techniczny (chodzi o parametry pracy).

  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2020 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.