Kotły gazowe czy kotły na pellet to nie jedyna opcja wyboru. Wybrać możemy również piec na eko-groszek, który idealnie wpisuje się w aktualne trendy ekologiczne. Kotły na ekogroszek są bardzo przyjazne dla środowiska i jednocześnie bardzo wygodne w użytkowaniu. Opał do tego pieca sprzedawany może być w paczkach lub luzem i nie ma problemów z jego dostaniem.

Wszystkie piece CO muszą być dobrane do zapotrzebowania budynku na ciepło. Moc urządzenia trzeba dobrać adekwatnie do tego, jakie parametry określone zostały w projekcie budowlanym. Obecnie, niemal każdy typ kotła spełni swoją funkcję w domu jednorodzinny. Przed zakupem warto jednak zastanowić się nad kosztami zakupu i eksploatacji. Wygodniejsze w użytkowaniu są na pewno piec na eko-groszek oraz piec na pellet. Doskonałym i dość rozsądnym rozwiązaniem, które sprawdzi się wszędzie będą piece gazowe.

W naszym sklepie Hurtownia Instalatora, znajdziesz ogromny wybór pieców od renomowanych i sprawdzonych producentów. Podczas zakupów nie należy również zapominać o dobraniu istotnych elementów pieca CO, które usprawnią funkcjonowanie całej instalacji grzewczej. Zachęcamy do odwiedzenia naszego działu akcesoria do kotłów.

Kotły i piece

Czy interesują Cię kotły i piece, które skutecznie pozwolą ogrzać Twój dom zimą? Ważny jest rodzaj paliwa, którym piec C.O. będzie zasilany – może to być gaz lub paliwo stałe. W naszej ofercie, którą stanowią kotły i piece, każdy klient znajdzie rozwiązanie, które sprawdzi się w jego domu. W naszym sklepie posiadamy zarówno kotły gazowe, jak i kotły na paliwo stałe.

Poznaj propozycje naszego sklepu w kategorii kotły i piece!

Kotły gazowe cieszą się dużą popularnością użytkowników, którzy doceniają ich niski koszt eksploatacji i ekologiczność. Kotły na paliwa stałe należą zaś do najbardziej ekonomicznych rozwiązań. Decydując się na ten model, możesz wybierać spośród 3 rodzajów, dostępnych w naszym sklepie: zasypywane ręcznie, półautomatyczne i w pełni zautomatyzowane. Pamiętaj - starsze modele kotłów na paliwa stałe zatruwają powietrze, warto je zatem wymienić na nowsze.

Pokazuje 1 - 30 z 137 elementów
Kotły i piece to jeden z najważniejszych wyborów, z jakim mierzą się Państwo podczas budowy wymarzonego domu. Od tego wyboru zależeć będzie, jak będzie działać nasza instalacja grzewcza. Piec centralnego ogrzewania odgrywa kluczowe znacznie dla komfortu domowników, a także – nie ma co tu kryć - dla kosztów. Ważnym aspektem wyboru jest więc rodzaj kotła, specyfika jego zasilania oraz dodatkowe funkcje.

Piec do centralnego ogrzewania powinien być zakupem dobrze zaplanowanym oraz dopasowanym o naszych indywidualnych potrzeb. Sposób zasilania pieca jest pierwszą i najważniejszą rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę przed zakupem. Tutaj szczególny wpływ będzie miał wpływ na ceny ogrzewania, a także komfort obsługi pieca. Do domów jednorodzinnych najczęściej wybiera się kotły gazowe, kotły na pellet oraz kotły na eko-groszek.

Do domów jednorodzinnych najczęściej wstawiane są kotły gazowe, które zapewniają optymalną temperaturę i są bardzo wygodne i proste w obsłudze. Kotły gazowe nie wytwarzają też zanieczyszczeń w pomieszczeniu, gdzie są zamontowane, a ich dużym plusem jest to, że w przyszłości można je w łatwy sposób rozbudować.

Również kotły na pellet zdobywają coraz większą popularność i uznanie. Charakteryzują się na pewno niskim kosztem eksploatacji i zazwyczaj posiadają automatyczne podajniki i duże zbiorniki paliwa. Trzeba jednak posiadać dość sporo przestrzeni magazynowej, w której będzie przechowywany opał.
Newsletter
Copyright © 2018 - 2020 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.