Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Filtruj produkty

Dostępność

Aktywne filtry:

  Kotły gazowe

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz doskonałej jakości kotły gazowe marki De Dietrich, a także innych wiodących producentów. Możesz zdecydować się na kocioł gazowy jednofunkcyjny, jak również innego rodzaju urządzenia o mocy 6,1 do  24,8 kW. Oprócz tego, posiadamy także kotły gazowe naścienne, które są dostępne w pakiecie z emaliowanym podgrzewaczem C.W.U. To urządzenia wyróżniające się innowacyjnym projektem, a także zwartą konstrukcją. Proponowane przez nas kotły gazowe mają niską wagę, a także zostały wyposażone w system odprowadzania spalin,.

  Kotły gazowe – funkcjonalne urządzenia dla wymagających klientów 

  Oferowane przez nasz e- sklep kotły gazowe są zgodne z dyrektywą ErP, a także wybraną klasą efektywności energetycznej. Rekomendowane przez nas kotły gazowe, które zamówisz za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, są przystosowane do pracy z gazami ziemnymi. Rekomendowane kotły gazowe nie zajmują zbyt wiele przestrzeni w danym pomieszczeniu, a także są łatwe w montażu i demontażu.

  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.