Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Filtruj produkty

Dostępność
Producent

Aktywne filtry:

  Sterowniki do kotłów

  Oferowane przez nasz sklep internetowy sterowniki do kotłów zapewniają ekonomiczne i dostosowane do indywidualnych preferencji danego klienta, spalanie opału. To nowoczesne i bezawaryjne urządzenia pasujące do kotłów CO, które zarządzają funkcjonowaniem wentylatora, pompami oraz podajnikami. Rekomendowane sterowniki do kotłów z podajnikiem redukują problem, dotyczący obsługi systemu grzewczego w budynkach mieszkalnych oraz pomieszczeniach użyteczności publicznej. Dobrej jakości sterowniki do kotłów, które wygodnie zamówisz za pośrednictwem naszej strony internetowej, optymalizują pracę całego systemu grzewczego. To urządzenia, które pozwalają na sterowanie całym procesem wytwarzania ciepła i jego rozprowadzania po instalacji CO. Oferowane przez nas sterowniki pieca z podajnikiem są bardzo popularnym rozwiązaniem, które wpływa na wydajną pracę każdego kotła. Odpowiednie parametry techniczne tych urządzeń regulują spalanie opału oraz zapewniają utrzymywanie pożądanej temperatury powietrza w każdym pomieszczeniu.

  Nowoczesne i bezawaryjne sterowniki do kotłów w atrakcyjnych cenach

  Polecane przez nas sterowniki do pieca z podajnikiem mogą być kompatybilne z regulatorami znajdującymi się w wybranym miejscu w budynku. To urządzenia dostosowane do obsługi kotła CO z podajnikiem ślimakowym oraz tłokowym. Decydując się na zamontowanie oferowanych przez nas sterowników do kotłów, możesz zmniejszyć zużycie paliwa, nawet o kilkadziesiąt procent w skali jednego roku. Pozwala to na oszczędności związane z zakupem opału do kotłów CO. 

  W naszej stałej ofercie handlowej znajdziesz zaawansowane sterowniki do kotłów z podajnikiem oraz urządzenia o mniej skomplikowanych funkcjach. Pierwsze z nich możesz wykorzystać do obsługi zaworu mieszającego i pomp dodatkowych, a także do podłączenia zaworów mieszających i bezprzewodowej, zdalnej obsługi posiadanego systemu CO. Proste sterowniki do kotłów z podajnikiem regulują wyłącznie pracę wentylatora, pomp i podajnika.

  Sterowniki do kotłów, dostępne w naszej ofercie, to produkty renomowanych firm!

  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

  Zaawansowane technologicznie sterowniki do kotów z naszej stałej oferty handlowej, to urządzenia godne polecenia każdemu klientowi, zarówno profesjonaliście, jak i osobie, która jest prywatnym użytkownikiem kotłów grzewczych z podajnikiem. Rekomendowane przez nas sterowniki do pieców grzewczych można montować bezpośrednio na kotle, jak również obsługiwać zdalnie z dowolnego pomieszczenia w domu czy budynku użyteczności publicznej

  Wybierz sterowniki do kotłów, których działanie wpływa na wydajną pracę pieców grzewczych z podajnikami

  Sterowniki do kotów można dobierać pod względem ilości posiadanych przez nich funkcji, dzięki czemu spełnią one oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Profesjonalne urządzenia, którymi są nowoczesne sterowniki do kotłów grzewczych,wpływają na ograniczenie nadmiernego spalania paliwa, jak również zapewniają wydajną pracę całego systemu grzewczego, bez względu na wysokość temperatury, jaka panuje na zewnątrz i we wnętrzu danego budynku mieszkalnego.

  Sterowniki i regulatory Salus

  Wiemy, jak ważna w łazience jest odpowiednia temperatura. Dobrze ogrzane pomieszczenie zapewnia komfort korzystania z kąpieli i chroni ciało przed wychłodzeniem. To niezwykle ważne zwłaszcza wtedy, gdy w domu mieszka noworodek lub osoba starsza. Do naszej oferty wprowadziliśmy sterowniki Salus, które dbają o odpowiednią temperaturę pomieszczenia. Niezależnie od rodzaju systemu kontrolującego (mechaniczny lub zdalny), regulatory i sterowniki Salus pozwolą na zaoszczędzenie czasu i energii elektrycznej. 

  Sterowniki i regulatory Salus najczęściej kupowane są przez naszych Klientów przy okazji zmiany wyposażenia łazienki. Zdarza się, że drobne remonty przeradzają się w nieco większe i obejmują nie tylko wymianę drobnych akcesoriów, ale również elementów takich jak grzejniki łazienkowe czy systemy kanalizacyjne. W naszej ofercie uwzględniliśmy więc również szeroki zakres kaloryferów o różnych wielkościach, kolorach, kształtach. W sklepie internetowym znaleźć można grzejniki łazienkowe w kolorze chromu, białe, wygięte w łuk oraz proste - idealnie wpisujące się w minimalistyczne wnętrza. 

   

  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.